• Головоломка Smart Cube Кубик Аксіс Червоний (Smart Cube 3х3 Axis Red) ( SC367 R )Головоломка Smart Cube Кубик Аксіс Червоний (Smart Cube 3х3 Axis Red) ( SC367 R )
  • 249 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Характеристики
Настільна гра
ВидавецьSmart Cube (Великобританія)
МатеріалПластик
Розмір коробки12 x 6 x 12 см
Комплектація1 Кубик кольоровий


Опис

 Прогрес ніколи не стоїть на місці, люди придумують все більш неординарні та цікаві речі для вжитку. Багато сил витрачається на речі, які зробили би наше життя простішим, ефективнішим, але ми вважаємо, що хороший і якісний відпочинок є не менш важливою частиною нашого життя. Тому радимо звернути увагу на інноваційну головоломку Кубик кольоровий (Smart Cube 3х3 Axis Red).

Що перед нами?

 Якщо ми візьмемо цю головоломку до рук, то отримаємо  предмет кубічної форми, що складається із декількох різних за формою елементів, які тільки в одному положенні формують той самий куб. Як тільки ми почнемо розкручувати цю фігуру, то її форма почне змінюватися до невпізнаваності - з усіх боків стирчатиме якась деталь, яка мала би бути частинкою куба.

 Хоч ця головоломка і складається за формулами всім відомого кубика Рубіка 3х3х3, але у них є велика відмінність - Кубик кольоровий (Smart Cube 3х3 Axis Red) є суцільно червоним, а вся задача полягає у правильному розташуванні різних за формою елементів.

Кому сподобається ця головоломка?

 Яскрава червона головоломка Кубик кольоровий (Smart Cube 3х3 Axis Red) прийдеться до смаку фанатам незвичних механічних головоломок, які хочуть урізноманітнити свою колекцію цікавою забавкою. Та й для людей, які тільки входять у світ головоломок, цей кубик буде не таким важким у освоєнні, як багато інших подібних.


Комплектація Кубик Аксіс Червоний (Smart Cube 3х3 Axis Red) (Що в коробці?):
1 Кубик кольоровий


Ви можете купити настільну гру Кубик Аксіс Червоний (Smart Cube 3х3 Axis Red) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Кубик Аксіс Червоний (Smart Cube 3х3 Axis Red) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

3на3, 3 на 3, 3 x 3, 3 x 3, 3 х 3, 3 * 3, 3*3, аксіс, axisВідгуки (3)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре