• Головоломка Точка сборки Танграм (Tangram) ( GTS13 )Головоломка Точка сборки Танграм (Tangram) ( GTS13 )Головоломка Точка сборки Танграм (Tangram) ( GTS13 )Головоломка Точка сборки Танграм (Tangram) ( GTS13 )
  • 329 грн.

  • Готовий до відправлення

1
15+
7+
Характеристики
Настільна гра
ВидавецьТочка сборки (Україна)
Час гри (хв.)15+
К-сть гравців1
Вік (років)7+
МатеріалДерево
Розмір коробки11 x 2 x 11 см
Комплектація7 деталей різної форми


Опис

 Ти коли-небудь чув про незвичайну головоломку під назвою "танграм", яка прийшла до нас зі Стародавнього Китаю? Якщо не знаєте, ми трохи розповімо Вам про неї. Сенс цієї логічної гри полягає в тому, що з семи простих геометричних фігур потрібно зібрати нову, більш складну фігуру, позначену контуром. Для цього потрібно використовувати всі детальки танграма, і вони не повинні накладатися один на одного.

Що тут треба робити?

 Для початку можна скласти зображення із двох-трьох елементів. Наприклад, із трикутників скласти квадрат, трапецію. Дитині можна запропонувати порахувати всі детальки, порівняти їх за розміром, знайти серед них трикутники. Потім можна просто прикладати деталі один до одного та дивитися, що вийде: грибок, будиночок, ялинка, бантик, цукерка й т.д. Трохи пізніше можна переходити до вправ зі складання фігурок по заданому прикладу. У цих завданнях потрібно використовувати всі 7 елементів головоломки. Почати краще зі складання зайця - це найпростіша з фігур такого типу.

 Складнішим і більш цікавим завданням є відтворення зображень за зразками-контурам. Ця вправа вимагає зорового розподілу форми на складові частини, тобто на геометричні фігури. Такі завдання можна пропонувати дітям 5-6 років. Найскладніший рівень - діти можуть збирати зображення за своїм задумом. Картинка спочатку замислюється подумки, потім збираються окремі частини, після цього створюється вся картинка.

Для кого ця головоломка?

 Ця головоломка чудово підійде для розвитку у дітей фантазії, просторового мислення та вміння з різних елементів скласти цілісну картину. Усі ці навички головоломка Танграм (Tangram) готова розвинути в кожному, хто за неї візьметься.


Комплектація Танграм (Tangram) (Що в коробці?):
7 деталей різної форми


Ви можете купити настільну гру Танграм (Tangram) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Танграм (Tangram) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Танграм, ТангоузВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні,Недорогі,Популярні