Goliath

 Goliath Games є міжнародним виробником і дистриб’ютором іграшок та ігор (серед брендів, які ми продаємо, Rummikub, Triominos, Rolit, Wordsearch, Pop the Pig, Doggie Doo, Gooey Looey, Robofish, Domino Rally та багато інших, що продаються під прапором Goliath ).

 Goliath є одним із небагатьох сімейних підприємств у світі іграшок та ігор. Компанія Goliath була заснована в 1980 році і з тих пір неймовірно зросла. Зараз ми володіємо та керуємо офісами у Франції, Німеччині, Іспанії, Португалії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, США (Goliath LLC і Pressman), Канаді, Гонконзі та Австралії (Crown & Andrews). Наш головний офіс (дослідження та розробки, фінансове управління та логістика) знаходиться в Нідерландах, звідки ми експортуємо приблизно до 70 країн світу.

 Наше гасло «Розумні разом!» стосується наших продуктів, які поєднують веселощі та дотепність, а також внутрішніх процесів їх створення та маркетингу.

 Базується в Хаттемі, Нідерланди.

 Вони були активними наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років, видаючи ігри про спортивний менеджмент.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Goliath в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Goliath Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Сіквенс (Sequence)

899 грн.

(1)

Сіквенс (Sequence)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ SEQUENCE Якщо ви хоча б недовго жили в Америці, ви обов'язково грали в цю г..
Сіквенс Юніор (Sequence Junior) (англ)

950 грн.

Сіквенс Юніор (Sequence Junior) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ СІКВЕНС ЮНІОР Завдання гравців якнайшвидше (швидше за своїх супротивників) ..
Триміно: Делюкс (Triominos: Deluxe)

899 грн.

Триміно: Делюкс (Triominos: Deluxe)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ТРИМІНО ДЕЛЮКС Триміно нагадує доміно, але при цьому дуже незвичне! Пориньт..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)