Flatout games

 Flatout Games — це спільна компанія з розробки настільних ігор, заснована в 2017 році членами Моллі Джонсон, Робертом Мелвіном і Шоном Станкевичем. Ми зосереджені на створенні інноваційних та елегантних ігор. Ми любимо ігри-головоломки з простими правилами, високою можливістю відтворення, великою напругою та прийняттям рішень, як правило, з механізмами в європейському стилі, які не пощастить і вимагають високої майстерності. Варіанти та рішення гравців мають бути складними, правила не мають бути такими. Ми любимо продукти, які мають легкий слід, бездоганно деталізовані, розроблені з чіткістю, простотою та елегантністю на передньому плані.

 У співпраці з дизайнерами ми маємо кілька дизайнів, зокрема Cardboard Edison і фіналіст премії LUCI Point Salad (виходить у третьому кварталі 2019 року від AEG); Public Market (виходить у 2020 році від Talon Strikes Studios); Dollars to Donuts і Abstract Academy (з 2020 року від Crafty Games); і Truffle Shuffle.

 На початку 2019 року Flatout Games відкрили свої двері для створення The Flatout Games CoLab. CoLab — це можливість для членів-засновників Flatout Games об’єднатися з приголомшливими відомими та початківцями в індустрії настільних ігор і створювати круті речі разом. Наш підхід полягає в створенні найкращого можливого досвіду, залучаючи всіх до всього процесу. Ми прагнемо розвинути пристрасть у кожному з наших співробітників шляхом спільних зусиль і спільного прибутку. Наприкінці 2019 року CoLab разом із членами Кевіном Рассом, Девідом Ієззі, Діланом Мангіні та Бет Собел представить Calico на Kickstarter.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Flatout games в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Flatout games Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Каскадія (Cascadia) (англ)

2 840 грн.

(2)

Каскадія (Cascadia) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ CASCADIA Якби у настільної гри був власний запах, крім паперу та стандартно..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)