Dream Makers

Dream Makers

Ось уже двадцять п'ять років українська компанія Dream Makers  створює та виробляє оригінальні яскраві іграшки різних тематик і поставляє їх у велику кількість країн. Десятирічний досвід у цій сфері та чистий намір створювати прекрасне для дітей вивели цей холдинг на лідерські позиції ринку. На сьогодні компанія має свої виробничі потужності в Росії, Україні, Білорусі, а також більше 30 торгових підприємств у Білорусі, Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Латвії, Литві, Великобританії й інших країнах.

Портфель включає бренди: Fancy, Fancy baby, Mommy Love, Dream Makers, Genio Kids, Bubbleland, Target, Big Motors, Just Cool, Little you, Hit imagination. Група компаній Dream Makers також є ліцензіатом брендів Nickelodeon, The Simpsons, Союзмультфільм, Adventure time, Летючі звірі й уже багато років є дистриб'ютором іграшок Hasbro.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Dream Makers в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Dream Makers Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

-10%
4 в ряд (4 in a row)

179 грн. 199 грн.

(1)

4 в ряд (4 in a row)

Уявіть собі, що із двох боків паркану пустотливі хлопці затівають гру у хрестики-нулики. Саме так мо..
-10%
Піноккіо (Pinocchio)

359 грн. 399 грн.

(2)

Піноккіо (Pinocchio)

Пінокіо, Пинокио, Пиноккио, ПынокыоОпис настільної гри ПіноккіоВсім відомо: якщо багато брехати, то ..
-10%
Кішка (Киця) на стіні (Cat on the wall)

321 грн. 357 грн.

(1)

Кішка (Киця) на стіні (Cat on the wall)

Киця на стініЧасто батьки задаються питанням - як приборкати неслухняних бешкетників і змусити їх хо..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Чат з консультантом