Dream Makers

Dream Makers

 Ось уже двадцять п'ять років українська компанія Dream Makers  створює та виробляє оригінальні яскраві іграшки різних тематик і поставляє їх у велику кількість країн. Десятирічний досвід у цій сфері та чистий намір створювати прекрасне для дітей вивели цей холдинг на лідерські позиції ринку. На сьогодні компанія має свої виробничі потужності в Росії, Україні, Білорусі, а також більше 30 торгових підприємств у Білорусі, Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Латвії, Литві, Великобританії й інших країнах.

 Портфоліо включає бренди: Fancy, Fancy baby, Mommy Love, Dream Makers, Genio Kids, Bubbleland, Target, Big Motors, Just Cool, Little you, Hit imagination. Група компаній Dream Makers також є ліцензіатом брендів Nickelodeon, The Simpsons, Союзмультфільм, Adventure time, Летючі звірі й уже багато років є дистриб'ютором іграшок Hasbro.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Dream Makers в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Dream Makers Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Немає жодного товару.