Bask

Bask

 З настільними іграми від українського виробника Bask кожна вечірка стане не просто банальним застіллям, а перетвориться в захопливе проведення часу в колі друзів. Великий асортимент і різноманітність продукції, розробленої для різної вікової категорії споживачів, поглинає гравців за лічені секунди. Усі комплекти у коробках створені в доступному для сприйняття оформленні та з легкими для запам'ятовування стратегіями, які докладно описані у правилах гри.  Кожна гра Bask здатна залучити в чарівний світ подорожей, стратегій або боротьби навіть найбільш песимістично налаштованих гравців або новачків. А постійний розвиток і доповнення надають новий стимул і зацікавленість споживачів.

 Найбільшою популярністю від компанії Bask користується гра Мафія. Вона розрахована на велику компанію та може тривати до півтори години. У ній присутні класичні герої Мафії, та вона має вікове обмеження  - у неї можуть грати люди старше 12 років.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Bask в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Bask Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Немає жодного товару.