• Настільна гра Fantasy Flight Games Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) ( 777 )Настільна гра Fantasy Flight Games Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) ( 777 )Настільна гра Fantasy Flight Games Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) ( 777 )Настільна гра Fantasy Flight Games Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) ( 777 )Настільна гра Fantasy Flight Games Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) ( 777 )
  • 6 527 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2-4
60-90
12+
англійська
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Англійською Мовою, Для двох, Для експертів, Логічні, На подарунок, Стратегії
ВидавецьFantasy Flight Games (США)
Час гри (хв.)60-90
К-сть гравців2-4
Вік (років)12+
Моваанглійська
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Тканина
КомплектаціяІгрове поле
4 ширми (по одній для кожної династії)
153 жетони цивілізації
8 жетонів катастрофи
жетон об'єднання
6 монументів
16 жетонів вождів
140 жетонів очок перемоги
10 жетонів скарбів
сумка для жетонів цивілізації
правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ TIGRIS & EUPRATES


 Давним-давно між двома повноводними річками Тигр та Євфрат зародилася цивілізація. Безліч царств існували у давній Месопотамії. Кожна з них залишила значний відбиток у нашому житті, культурі та побуті. Всі вони були воістину великими – від шумерів та аккадійців, до вавилонян із ассирійцями. Більшість найважливіших історія стародавнього світу відкриттів, було зроблено саме тут. Обробка металу, військове ремесло, математика, астрономія та архітектура. Усіми цими мистецтвами володіли та розвивали їх жителі Месопотамії. Вершиною можна по праву вважати одне із семи чудес світу, а саме Висячі Сади Семіраміди, які були зведені у Вавилоні на початку VII століття до нашої ери.

 

ЗАРОДЖЕННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЇ


 Учасники настільної гри Tigris & Euphrates поринуть у давно забутий світ Месопотамії, за часів становлення великих культур. Кожен із гравців керуватиме однією з династій, розвиватиме інфраструктуру свого царства і розширюватиме його межі. Гра справді абстрактна, у ній немає прямих бойових зіткнень та інших аспектів військової чи економічної стратегії. Головним інструментом у руках гравця є його вплив на умовне населення.Чим більше представників у династії, що більше династія зробила чи гіпотетично може зробити царства, то більше вписувалося лояльність населення, отже ближче перемога у грі. Tigris & Euphrates відмінна настільна гра для вдумливих та розважливих геймерів. Для перемоги необхідно розробляти складні стратегії, ризикувати і передбачати дії суперників на ходи вперед.


ПЕРЕВИДАННЯ FFG


 У новій коробці гравців чекає новий чудовий дизайн, який допоможе з головою поринути у світ давнини. Всі ілюстрації на тайлах і жетонах виконані в стилі, що відповідає описуваному часу і водночас не залишають жодних сумнівів щодо призначення того чи іншого жетону. FFG додали атмосферності і трохи прибрали абстрактність. Механіка гри залишилася незмінною, але з'явилися додаткові, ускладнені правила та нові елементи.Комплектація Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) (Що в коробці?):
Ігрове поле
4 ширми (по одній для кожної династії)
153 жетони цивілізації
8 жетонів катастрофи
жетон об'єднання
6 монументів
16 жетонів вождів
140 жетонів очок перемоги
10 жетонів скарбів
сумка для жетонів цивілізації
правила гри


Ви можете купити настільну гру Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Тигр і Євфрат (Tigris & Euphrates) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Тигр і ЄфратВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,Дерев'яні