• Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) ( GKCH015TKS )
  • 900 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 4
45 - 60
8+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для дітей, Для двох, Для експертів, Для новачків, Доповнення та Розширення, Логічні, На подарунок, Стратегії, Українською мовою
Основна граТакеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр)
ВидавецьGeekach Games (Україна)
Час гри (хв.)45 - 60
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Пластик
Розмір коробки29 x 5 x 14 см
Комплектація Фігурка Міс Панди
9 жетонів панд-малюків
18 карт завдань
17 секцій бамбука
6 тайлів
Правила гриОпис
Увага! Настільна гра Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ ТАКЕНОКО: ЧІБІС


 Доповнення "Такеноко: Чібіс" до базової гри Такеноко дозволяє додати в садок ще більше Панд, а Садівнику - ще більше головного болю. Отже, навесні у панд починається шлюбний період, і до нашого містера Панда привели чарівну подругу - Міс Панду, яка недовго думаючи, народила йому 9 панд-малюків! Дев'ять! Уявляєте, які веселощі почнуться?!

 

ПІДГОТОВКА ДО ГРИ


 У коробці з доповненням Такеноко: Чібіс ви знайдете нові тайли ділянок, які потрібно змішати із тайлами з базової гри. Нові карти завдань також змішайте з базовою колодою, а додаткові бамбукові сегменти додайте до існуючих. Жетони панд малюків, розмістіть поруч із ігровим полем, там же (поза полем) почне гру і головна зірка цього доповнення – фігурка Міс Панда.


МІС ПАНДА


 Міс Панда стартує не з початку гри, як Панда, а з моменту розміщення на полі тайлу зі спеціальним значком панди малюка. На нього і виставляється фігурка в рожевому платті. Надалі, як тільки на ігровому полі розміщуватиметься тайл із таким же значком, Міс Панда негайно туди переміщатиметься. Якщо погодний кубик вказав на грозу, Міс Панда переміщається на будь-яку ділянку у грі. У випадку звичайного переміщення, самка Панди ходить рівно за тими самими правилами, що і її ненаситний друг, ось вона не їсть бамбук.Чи то у неї алергія на цю траву, чи самки панд не їдять у шлюбний період - ми достовірно не знаємо, але думаємо, що друге (усмішка). Якщо гравець вибрав дію - переміщення панди, він має право сам вибрати яку з панд переміщати по полю.


ПАНДИ МАЛЮКИ


 Щойно міс Панда та містер Панда опиняються на одному тайлі, у них з'являється малюк панда. Жетон, що означає малюка, забирає собі активний гравець. Для цього він має повернути до резерву гри один сегмент бамбука. Малюк панда не ходить садами Такеноко, а приносить певний бонус гравцю:

  •   Взяти один зрошувальний канал
  •   Взяти жетон покращення садової ділянки
  •   Обмінювати карту завдання з руки на іншу

 Отриманий бонус – одноразовий, і гравець активує його одразу, як тільки отримує жетон малюка. А наприкінці гри кожен малюк панди принесе своєму власнику по два переможні очки.


ЯКІ ЩЕ НОВОВВЕДЕННЯ


  За великим рахунком ми перерахували основні зміни в правилах гри. Скажімо ще, що у грі з'явилися нові тайли ділянок зі своїми унікальними властивостями, нові завдання, у яких потрібно використати нові компоненти гри. Також автори, прописали у правилах два додаткові варіанти гри: Ласун і Різноманітність. Думаємо, що з усім цим ви легко розберетеся в процесі гри.


Комплектація Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) (Що в коробці?):
Фігурка Міс Панди
9 жетонів панд-малюків
18 карт завдань
17 секцій бамбука
6 тайлів
Правила гри
Ви можете купити настільну гру Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Такеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Такеноко пандочкиВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні,Популярні