• Настільна гра Ігромаг 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) ( igrm033 )Настільна гра Ігромаг 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) ( igrm033 )Настільна гра Ігромаг 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) ( igrm033 )
  • 749 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2
30 - 45
10+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Військові, Для двох, Для експертів, Доповнення та Розширення, Економічні, Логічні, На подарунок, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Основна гра7 Чудес: Дуель (7 Wonders: Duel) (укр)
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)30 - 45
К-сть гравців2
Вік (років)10+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки21 x 5 x 10 см
КомплектаціяПоле пантеону
15 карт богів
1 карта Врат
5 карт Великих храмів
2 карти Чудеса Світла
17 жетонів
Фішка Мінерви
Блокнот підрахунку очок
Аркуш-підказка
Правила гри


Опис
Увага! Настільна гра 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра 7 Чудес: Дуель (7 Wonders: Duel) (укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ 7 ЧУДЕС ДУЕЛЬ: ПАНТЕОН


 У настільній грі 7 Чудес: Дуель ви конкурували один з одним у будівництві найбільшого міста середземномор'я. У цих містах ви будували безліч храмів, таверн, майстерень, шкіл і стайні, стежили за військовою агресією вашого суперника і будь-коли були готові показати свою військову міць. Але в житті цих міст не вистачало одного - давніх богів... Додаток 7 Чудес: Дуель - Пантеон вносить зміну в механіку гри, яка пов'язана з стародавніми богами п'яти різних культур. А два нових Чуда Світу поповнять список чудес у ваших цивілізаціях.

 

ПАНТЕОН

 

 Перед грою розмістіть планшет Пантеону поряд із військовою шкалою. Перемішайте карти Стародавніх богів та розмістіть їх за культурною приналежністю – у кожному стосі буде розміщено по 3 карти. У першій епосі нам належить вибрати Богів і розмістити в 5-ти з 6-ти місць у Пантеоні. Вибір богів відбуватиметься через отримані Жетони Міфології. Ці жетони розміщуються на карти, розкладені першої епохи. Виглядає так:

 Раунд можна розпочинати. Той гравець, який відкриває карту із Жетоном Міфології, має забрати жетон собі. Після цього він повинен взяти дві карти богів, що відповідають Жетону Міфології, вибрати з них одну і помістити карту вниз у Пантеон. Місце розташування можна вибрати будь-яке, але потрібно враховувати, що відстань від гравця до бога впливає на величину жертвопринесення: чим ближче Бог, тим дешевше вам обійдеться його милість.


ДРУГА ЕПОХА


 Підготовка до другої епохи пройде за правилами основної гри. Але варто звернути увагу на наступні два моменти: необхідно викласти три жетони жертвопринесення на певні карти в структурі та перевернути карти богів у Пантеоні лицьовою стороною вгору. Початок другого раунду виглядає приблизно так:

 Другий раунд відрізняється тим, що до трьох основних дій гравців додається ще одна дія – активування карт Пантеону. Якщо гравець вирішив звернутися за прихильністю богів, йому належить сплатити жертвоприношення золотими монетами або жетоном жертви, який можна отримати під час другої епохи. Кожен бог дозволить вам користуватися бонусом. Залежно від приналежності Бога до тієї чи іншої культури залежатиме і сфера, в якій ви отримаєте бонус: війна, культура, будівництво, торгівля, дипломатія.


ТРЕТЯ ЕПОХА


 З колоди приберіть 3 карти гільдій та додайте 3 карти з Великими храмами. Структура розміщення карток залишається незмінною. Але в цьому раунді чекають гонки за Храмами, які принесуть вагому частку очок, якщо віддати лідерство супернику. За будівництво храму вам належить 5 очок, але якщо до кінця гри вам вдасться побудувати 2 або навіть 3 храми, то нагорода дістанеться у 12 та 21 переможне очко відповідно. Побудувати храм - задоволення не дешеве, але якщо ви володієте Жетоном Міфології тієї ж культури, що і Храм, то його будівництво буде безкоштовним.


ПЕРЕМОГА В ГРІ


 Умови перемоги не змінилися: або перемога у військовій перевазі– будь-якої миті гри; або після закінчення третьої епохи перемога за очками. Варто сказати, що у грі з'явилися нові стратегії, а вплив богів та будівництво храмів може перевернути все з ніг на голову, якщо згаяти контроль над ситуацією.


ДЛЯ КОГО ГРА?


 7 Чудес: Дуель - Пантеон рекомендуємо всім власникам базової настільної гри 7 Чудес: Дуель. Гра з доповненням нічого не втрачає, а лише набуває нових механіків, нових комбінацій будівель та нових можливостей отримання очок. Варто звернути увагу, що гра є виключно для двох гравців. Комплектація 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) (Що в коробці?):
Поле пантеону
15 карт богів
1 карта Врат
5 карт Великих храмів
2 карти Чудеса Світла
17 жетонів
Фішка Мінерви
Блокнот підрахунку очок
Аркуш-підказка
Правила гри


Ви можете купити настільну гру 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders: Duel: Pantheon) (доповнення) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

7 Чудес, 7 Wonders, ПантеонВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре