Facebook
Facebook
  • 647 грн.

  • На складі
  • Виробник: TACTIC
  • Модель: 54335
4+
60+
10+
Швидке замовлення
Знижка 5%! Знижка 5%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Ігри доступні в оренду м.Львів, Англійською Мовою, Для вечірки, Карткові, Розвиваючі, Творчі, Українською мовою
Видавець TACTIC
Час гри (хв.) 60+
К-сть гравців 4+
Вік (років) 10+
Мова українська та англійська


Опис

Аліас (Alias) (Еліас) (Елиас) - всесвітньо відома серія словесних ігор, в якій вже десятки різних версій і варіантів, як для самих маленьких, так і для дорослих компаній. Ціль гри дуже проста і закладена в самій назві гри, адже «Alias» означає «скажи інакше»... Команди, щоб заробити переможні очки, повинні пояснити загальні слова через використання будь-яких інших, але не однокоренних. Так само звичайно забороняється використовувати аналоги в іноземних мовах, оскільки дозволено і сприяється включенню пантомім та приведенням самих незвичайних аналогій для пояснення потрібного вам слова. Але саме пікантне в ігровому процесі те, що час піджимає, а чим більше ви встигнете відгадати слів, тим більше просунеться ваша команда... Загалом, буде шумно і весело «Аліас!»!

Чим відрізняється від "Активіти"?

Хоча ці ігри схожі і їх навіть часто путають, вони сильно відрізняються одна від другої. Крім того, що у цих іграх різні видавці і, відповідно, різноманітна ціна, відрізняються як правилами, так і ігровим процесом. В грі «Аліас» ми за раунд відгадуємо велику кількість понять, використовуючи тільки розмову... В «Активіті» ми повинні вгадувати поняття різної складності та з певним умовою - використовуючи лише розмову, тільки пантоміму або тільки малюнок. В цілому, настільна гра «Аліас» (Скажі інакше) більше підходить для новачків та застінливих.

Про «Оригінальний Аліас»

Перед нами так звана «Original Alias» (скажи інакше), яка дотримуєтьсяв самих класичних правил гри, а грают в неї командами. Але щось нове, звичайно, є і в цьому виданні:

саме головне - вас чекає триста нових карт, а це, як завжди, по 8 слів на карточку, тобто пояснювати доведеться цілих 2400 нових концепцій!
мало того - картки тепер двохсторонні, а на зворотному боці слова складені аналогами англійською мовою, що дозволить вам розширити свій словниковий запас на двох мовах прямо зараз!
в настільній грі Аліас (скажи інакше) з'явилися раунди спільного відгадування - команда противників включається в раунд і може заробляти очки, якщо відгадає слово швидше, ніж ви.

Комплектація:

    игрове поле;
    300 карток;
    пісочний годинник;
    6 фішок;
    правила


Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Настільна гра Еліас (Alias Original) укр.. Купити настільну гру в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан). Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182. Безкоштовна доставка по всій Україні. Купити у місті Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Київ, Харків, Дніпропетровск, Дніпро, Одеса. Клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!