Facebook
Facebook
  • 649 грн.

  • На складі
  • Виробник: GRANNA
  • Модель: 83293
2 - 4
30+
7+
Швидке замовлення
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Англійською Мовою, Гумор, Для дітей, Для двох, Карткові, На подарунок, Розвиваючі, Українською мовою
Видавець GRANNA
Час гри (хв.) 30+
К-сть гравців 2 - 4
Вік (років) 7+
Мова мовонезалежна (правила українською та англійською)


Опис

Який фотограф не любить знімати тварин? Все розчулюють вдалим фотографій кішечок, собачок і навперебій хвалять щасливого автора знімків. Перефотографували всіх тварин на суші, група фотографів сідає в батискафи і відправляється в глибини океану, щоб зробити парочку вдалих знімків морських мешканців. Що ж, дамо спеку Джеймсу Камерону і покажемо, що ми теж вміємо знімати! Той, хто зробить найбільше вдалих знімків, стане кращим підводним фотографом.

По батискафам!

Ігрове поле являє собою океан в розрізі. Кожен гравець вибирає батискаф певного кольору і має в своєму розпорядженні його на поверхні. На зазначених глибинах викладаються жетони морських тварин горілиць. Решта жетони і картки кисню розташовуються обличчям вниз в нижніх кутах поля.

Глибоке занурення

У процесі нашого занурення ми будемо робити знімки тварин. При цьому в кадр потраплятимуть красиві морські перлини. Мета гри: зібрати на своїх знімках максимальну кількість перлин.

У свій хід гравець

  • бере карту кисню. Щоб опуститися на ту чи іншу глибину, у вас повинно бути відповідна кількість бульбашок. Якщо карта не дозволяє зробити занурення, гравець бере ще одну. Коли гравець отримує 2 карти, його хід закінчується.
  • переміщує батискаф на глибину, яка вказує на кількість бульбашок на мапі / картах. Гравець накриває батискафом карту морського мешканця і повертається з нею на поверхню, отримуючи вказану кількість перлин. Зіграні карти кисню розташовуються поруч з ігровим полем. Замість взятої карти тваринного на поле викладається нова.

Якщо у гравця є кисень, але його недостатньо, можна опуститися на потрібну глибину, взяти карту, повернутися, а в наступний хід відкрити карту кисню, щоб покрити його недолік за попередній хід.

Море любить хоробрих

Все глибини нижче 100 метрів входять в зону ризику. Ви можете спуститися на зазначену глибину, але не спливати. Якщо в наступний хід ви відкриєте карту, яка дозволить вам повернутися на поверхню, то в якості нагороди ви отримуєте дві карти кисню. В іншому випадку складається надзвичайна ситуація. Батискаф здійснює екстрене спливання, і карта тваринного залишається на глибині. Карт кисню гравець не отримує.

Кращий підводний фотограф

Коли в колоді не залишається карт кисню, гра завершується. Учасники роблять останні ходи і приступають до підрахунку очок. Перемагає гравець з максимальних кількістю перлин. У розширеному варіанті гри учасники також отримують додаткові бали за найбільший набір тварин з певної глибини - по 1 очку за кожну морського мешканця в наборі. Ці окуляри додаються до перлин.

Для кого гра

Настільна гра «Батискаф» буде цікава шанувальникам простих і завзятих ігор на тему морських пригод різного віку.Настільна гра Батискаф (Batyskaf). Купити настільну гру в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан). Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182. Безкоштовна доставка по всій Україні. Купити у місті Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Київ, Харків, Дніпропетровск, Дніпро, Одеса. Клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!