• Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )Настільна гра Нова Ера Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) ( GLUA-R25 )
  • 2 480 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
1 - 8
30 - 60
10+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипВиживання, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Для одного (Соло режим), Кооперативні, Логічні, На подарунок, Рольові, Стратегії, Українською мовою, Фантастика
Доповнення та розширенняКімната 25: VIP (Room 25: VIP)
ВидавецьНова Ера (Україна)
Час гри (хв.)30 - 60
К-сть гравців1 - 8
Вік (років)10+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки30 x 10 x 30 см
Комплектація47 тайлів кімнат;
2 жетони замка;
4 жетони «Прохід закритий»;
8 жетонов ролей (2 охоронця і 6 в'язнів);
58 карток подій;
8 жетонів напрямку;
двосторонній лічильник раундів.
8 мініатюр персонажів;
8 аркушів персонажів;
40 жетонів дій;
8 жетонів адреналіну;
8 жетонів-пам'яток;
8 жетонів для лічильника раундів;
правила гри.Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ "КІМНАТА 25: ПОВНЕ ВИДАННЯ"


 Нове шоу приваблює дедалі більше глядачів. Популярність "Кімнати 25" базується на гостросюжетному сценарії - учасники повинні знайти вихід із лабіринту кімнат за певний час. 25 кімнат утворюють смертельний комплекс, який належить пройти учасникам шоу. Що ховається за сусідніми дверима, чи можуть учасники шоу довіряти один одному і як вчинити на наступному кроці — цими питаннями ставлять учасники протягом усієї гри. Ви є учасником шоу. У вашої команди не так багато часу, щоб знайти заповітну кімнату з виходом — Кімнату 25. Удачі в пошуку виходу.


НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЛАБІРИНТ


 Учасники шоу (гравці) потрапляють до комплексу, що складається з 25 кімнат. Усі кімнати, крім центральної, закриті, і учасникам не відомо, що їх чекає у кожній. Центральна кімната - це стартова кімната - учасники гри розпочинають гру з цієї кімнати. Завдання учасників шоу знайти кімнату з виходом та залишити комплекс до закінчення часу.

 Схема підготовки лабіринту кімнат влаштована таким чином, що кімната виходу розміщується щонайменше за три кроки від центральної кімнати. Зазвичай кожна кімната має чотири двері, через які можна потрапити до сусіднього приміщення. Комплекс складається з кімнат трьох типів: зелені, жовті та червоні. Зелені - це безпечні кімнати і не становлять небезпеки, у деяких випадках навіть допомагають учасникам; Жовті – обмежують учасників у переміщенні та вимагають особливих умов для виходу з них; Червоні — небезпечні кімнати, які можуть призвести до загибелі або блокування учасників.

 

ДІЇ УЧАСНИКІВ


 Кожен учасник має у своєму розпорядженні планшет-підказку з описом усіх кімнат, набір із 4 жетонів дій та жетон адреналіну. На початку кожного раунду гравці обирають до двох дій у закриту та відкривають їх по черзі, починаючи з першого гравця. Доступні дії:

  •   подивитися сусідню кімнату потай від інших гравців;
  •   перейти до сусідньої кімнати;
  •   штовхнути гравця до сусідньої кімнати;
  •   змістити ряд кімнат по вертикалі чи горизонталі на одну позицію.


 Якщо гравець у свій хід вибрав тільки одну дію замість двох, він має право виконати його після дій інших гравців. Також, якщо гравець скористався жетоном Адреналіну, це дозволяє йому додатково виконати одну з чотирьох дій на вибір. Жетон Адреналіну можна використати один раз за гру.


РЕЖИМИ ГРИ


 Правилами гри передбачено кілька ігрових режимів. Запевняємо вас, смак кожної компанії буде задоволений. У розширеній версії гравцям запропоновано чотири режими (соло-режим не рахуємо):


  •  Кооперативний режим гри передбачає колективний вихід із комплексу. Крім прихованих кімнат команді протистоятиме подіям, які впливають на комплекс кожен хід;
  •  Режим "Підозри" - вибратися з комплексу стане не простим завданням, оскільки варто чекати на зраду. Серед учасників будуть охоронці, яких належить розсекретити і не дати їм завадити евакуації з комплексу. Перемога дістанеться охоронцям, якщо учасники не встигнуть вибратися із комплексу або двоє учасників загинуть;
  •  Режим "Суперництво" передбачає гру сам за себе та управління двома персонажами. У Суперництві немає місця "сюсюканню" - в хід відразу йдуть поштовхи та підстави. Усі націлені на пошук заповітної кімнати, і як усе кардинально змінюється, коли хтось її находить;
  •  Командний режим дуже схожий на попередній режим гри, за парою винятків: гравець управляє одним персонажем та командною роботою проти команди суперників.


ДЛЯ КОГО ГРА?


 Настільна гра "Кімната 25" - чудовий спосіб зібратися компанією та вирішити непросте завдання з пошуку виходу з небезпечного лабіринту. Якщо у вашій компанії люблять кооперативні ігри, в яких обговорення і планування відіграє важливу роль, то гра заслуговує на вашу увагу. Правилами гри передбачено кілька режимів, тому кожна компанія знайде у Кімнаті 25 щось своє: суперництво, командну гру, спільний мозковий штурм, гру зі зрадником та соло-варіант. Гра сподобається всім шанувальникам фільмів "Куб", "Той, що біжить", "Пила".


Комплектація Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) (Що в коробці?):
47 тайлів кімнат;
2 жетони замка;
4 жетони «Прохід закритий»;
8 жетонов ролей (2 охоронця і 6 в'язнів);
58 карток подій;
8 жетонів напрямку;
двосторонній лічильник раундів.
8 мініатюр персонажів;
8 аркушів персонажів;
40 жетонів дій;
8 жетонів адреналіну;
8 жетонів-пам'яток;
8 жетонів для лічильника раундів;
правила гри.
Ви можете купити настільну гру Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Кімната 25: Повне Видання (Room 25: Ultimate) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Комплекс 25Відгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Популярні