• Настільна гра Бельвіль Азул (Azul) (укр) ( NMG60010UA )Настільна гра Бельвіль Азул (Azul) (укр) ( NMG60010UA )Настільна гра Бельвіль Азул (Azul) (укр) ( NMG60010UA )Настільна гра Бельвіль Азул (Azul) (укр) ( NMG60010UA )Настільна гра Бельвіль Азул (Azul) (укр) ( NMG60010UA )
  • 1 499 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 4
30 - 45
8+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипВ дорогу, Для всієї сімї, Для дітей, Для двох, Для експертів, Для новачків, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Ця ж гра іншою мовоюАзул (Azul) (англ)
ВидавецьБельвіль (Україна)
Час гри (хв.)30 - 45
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Пластик, Тканина
Розмір коробки26 x 7 x 26 см
Комплектація100 мавританських плиток
4 ігрові планшети
9 круглих полів для фабричних пропозицій
4 маркери підрахунку очок
Жетон першого гравця
Льняний мішечок
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ АЗУЛ


 Розкіш і краса іспанського палацу Альгамбра, відомого нам з настільної гри Alhambra, настільки вразила Короля Португалії Мануеля I, що відвідавши його,повернувшись у свою резиденцію, він негайно наказав облицьовувати стіни свого палацу такою ж різнокольоровою мавританською плиткою.

 Перед вами дуже красива абстрактна гра Azul, учасники якої стануть у ролі придворних дизайнерів, і постараються краше за інших облицьовувати стіну португальського королівського палацу кольоровими візерунками.


ПЕРЕД ГРОЮ


 Кожен учасник отримує персональний планшет, де займатиметься облицюванням стіни (квадрат 5 на 5). Там є місце для складу кольорових плиток, для відходів (непотрібних плиток) і шкала для підрахунку очок.

 У центрі столу викладаються вітрини фабрик: такі круглі тарілочки. На цих вітринах фабрики будуть пропонувати свої плитки для будівництва, а поки всі 100 різнокольорові плитки відправте в мішечок.


ЯК ГРАТИ


 Гра триває кілька раундів, кожен з яких поділений на три фази:

 Пропозиція фабрик. У цю фазу перший гравець розкладає по тарілочках по 4 різнокольорові плитки, випадково витягнуті з мішечка. Після чого гравці по черзі приймаються розбирати ці плитки за своїми складами, обравши один із способів:


    Взяти з однієї будь-якої вітрини всі плитки одного кольору, а плитки, що залишилися на тарілочці, скинути в центр столу.

    Або взяти з центру столу всі плитки одного кольору. Гравець, який першим у раунді візьме плитки із центру столу, стане першим гравцем у наступному раунді.


 Взявши плитки, гравець повинен розмістити їх на своєму складі, що складається з 5 рядів різної довжини (від 1 до 5). Правила розміщення плиток на складі досить прості: ряди заповнюються праворуч наліво, а в одному ряду можуть бути плитки тільки одного кольору.


 Плити, що залишилися, які гравець не може або хоче розмістити на складі, викладаються на планшеті в області відходів, яка заповнюється зліва направо.

 Фаза отримання та розміщення плиток триває доти, доки всі вони не розійдуться по планшетах учасників.

 Облицювання стіни. У цю фазу гравці переміщують кольорові плитки зі складу на квадрат стіни. З кожного завершеного складського ряду, гравець бере крайню праву плитку, яку розміщує у відповідному за кольором осередку.

 Зверніть увагу, що плитка переміщається зі складу на стіну лише за відповідним, сусіднім рядом. Тому в наступному раунді в цьому складському ряді потрібно збирати плитки іншого кольору.


 Плитки, що залишилися, із завершених рядів відправляються у відбій (у коробку), а незавершені ряди залишаються на місці.

 У цій же фазі відбувається поточний підрахунок очок, які відзначаються маркером на планшетах гравців: 

    За кожну розміщену на стіні плитку гравець отримує по 1 очку, і ще по 1 очку за кожну сусідню з нею плитку по горизонталі та вертикалі.

    За кожну розміщену плитку в області відходів гравець втрачає окуляри, кількість яких вказана у заповнених осередках.


 Після підрахунку очок настає фаза підготовки до наступного раунду. Учасники очищають область відходів, перший гравець дістає з мішечка нову порцію плиток і починається новий раунд.


КІНЕЦЬ ГРИ


 Гра триває доти, доки один із учасників не збере на стіні повний горизонтальний ряд плиток. У цьому випадку відбувається фінальний підрахунок очок, до яких додаються:

    По 2 очки за кожен завершений горизонтальний ряд стіни

    По 7 очок за кожен завершений вертикальний ряд

    По 10 очок за кожен колір представлений на стіні в повному наборі (5 плиток).

 Переможцем оголошується гравець із найбільшою підсумковою кількістю очок.


ВАРІАНТИ ГРИ


 Перевернувши планшети на зворотний бік, можна зіграти в ускладнений варіант гри, в якому учасникам дозволяється викладати плитки на будь-якому осередку відповідного ряду стіни, без прив'язки до її кольору. Однак, гравці повинні стежити, щоб кольори у вертикальних рядах стіни не повторювалися.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Azul – справжній подарунок для любителів абстрактних ігор. Прекрасно підійде для затишного сімейного вечора або для гри в компанії до 4 учасників. Процес перекладання плиток з місця на місце, з одного боку - умиротворений, але з іншого - досить азартний, оскільки при отриманні плиток у грі є місце конфлікту.


Комплектація Азул (Azul) (укр) (Що в коробці?):
100 мавританських плиток
4 ігрові планшети
9 круглих полів для фабричних пропозицій
4 маркери підрахунку очок
Жетон першого гравця
Льняний мішечок
Правила гри


Ви можете купити настільну гру Азул (Azul) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Азул (Azul) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Синь, АзулВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні,Популярні