• Настільна гра Geekach Games Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) ( GKCH187gt )Настільна гра Geekach Games Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) ( GKCH187gt )Настільна гра Geekach Games Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) ( GKCH187gt )Настільна гра Geekach Games Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) ( GKCH187gt )
  • 2 750 грн.

  • Готовий до відправлення

3 - 6
180 - 300
14+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипВійськові, Для експертів, Для компанії, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою, Фентезі
ВидавецьGeekach Games (Україна)
Час гри (хв.)180 - 300
К-сть гравців3 - 6
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Комплектаціяігрове поле;
правила гри;
138 фігурок загонів;
42 карти Будинків;
30 карт Вестероса;
9 карт здичавілих;
24 карти переваги;
6 ширм;
90 жетонів наказів;
120 жетонів влади;
18 жетонів впливу;
6 жетонів постачання;
14 жетонів нейтральних лордів;
6 жетонів перемоги;
6 жетонів гарнізонів;
1 Залізний трон;
1 Валірійський меч;
1 Посильний ворон;
1 маркер раунду;
1 маркер загрози здичавілих;
1 накладка «Королівський двір»;
2 довідкових листа.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ «ГРА ПРЕСТОЛІВ: ДРУГЕ ВИДАННЯ»


 Зі смертю короля Роберта Баратеона полум'я ворожнечі між великими будинками Вестероса розпалюэться з новою силою. Вам належить очолити один з них і за допомогою військової дипломатії, змов і зрад затвердити своє право на Залізний Трон. Сага Джорджа Мартіна втілилася в епічну настільну гру, де є місце стратегічному плануванню, дипломатії і вдалому балансу вашої бойової потужності.

 

ОСОБЛИВОСТІ ВИДАННЯ


 Нарешті найліпшу на сьогодні гру за творчістю Джорджа Мартіна локалізовано українською! Це видання містить повністю переілюстровані арти, Дім Мартелл з доповнення до першого видання Гри престолів, а також облогові знаряддя, карти здичавілих і порти. Гравцям також доступні зручні ширми для таємного зберігання наказів. Колода переваги додає битвам випадковості і робить їх більш небезпечними для сторін конфлікту. Щоб сага залишалася такою ж захопливою, коли учасники грають неповним складом, використовують нейтральні армії.


ПЕРЕД ГРОЮ


 Після того, як гравець вибрав певний Дім Вестероса, під його командуванням опиняється могутня армія. До ваших послуг піхота, кавалерія, облогові знаряддя і кораблі. Кожен Дім має свого лідера, представленого певною картою, який також може брати участь у битвах.


ЗИМА БЛИЗЬКО...


 Той, хто сидить на Залізному Троні бере на себе роль судді у вирішенні світських питань. Володар Валерійського меча стежить за порядком у військовій сфері. Господар Посильного ворона може відправити його на розвідку, щоб дізнатися, чи не задумали щось здичавілі. Кожен новий відкритий маркер здичавілих наближає їх вторгнення.


ЯК ГРАТИ


 Мета гри: взяти під свій контроль максимальну кількість земель з фортецями і замками. Кожен раунд складається з трьох фаз: Вестерос, Задуми та Дії. У фазі Вестероса потрібно відкрити по одній карті подій з відповідних колод.  У фазі задумів гравці, ховаючись за ширмою, таємно віддають накази у підконтрольні області. У цьому проявляється дипломатична складова, адже ваш союзник до кінця не впевнений у ваших діях, і у нього в будь-яку хвилину може з'явитися думка, що ви хочете порушити домовленості.


ВОГОНЬ ВОРОЖНЕЧІ


 У фазі дій починають діяти віддані накази. В результаті гравці здійснюють набіги, вирушають у походи і ведуть запеклі бої. Коли стикаються дві армії, в бій вступають лідери Домів. Щоб визначити переможця, потрібно порівняти загальну силу армій і врахувати ефекти модифікаторів. Переможені військові частини дезертирують в сусідню зону. Гра завершується після закінчення 10-го раунду чи коли хто-небудь захопить сім замків або фортець.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра «Гра Престолів: Друге Видання» буде цікава шанувальникам військових стратегій, які воліють покладатися на стратегічне  планування та власні прорахунки, аніж сподіватись на щасливий випадок.


Комплектація Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) (Що в коробці?):
ігрове поле;
правила гри;
138 фігурок загонів;
42 карти Будинків;
30 карт Вестероса;
9 карт здичавілих;
24 карти переваги;
6 ширм;
90 жетонів наказів;
120 жетонів влади;
18 жетонів впливу;
6 жетонів постачання;
14 жетонів нейтральних лордів;
6 жетонів перемоги;
6 жетонів гарнізонів;
1 Залізний трон;
1 Валірійський меч;
1 Посильний ворон;
1 маркер раунду;
1 маркер загрози здичавілих;
1 накладка «Королівський двір»;
2 довідкових листа.


Ви можете купити настільну гру Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Гра Престолів: Друге Видання (A Game of Thrones: The Board Game Second Edition) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Гра Престолів, Game of ThronesВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре