• Настільна гра Proton Games S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) ( 0789431 )Настільна гра Proton Games S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) ( 0789431 )Настільна гра Proton Games S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) ( 0789431 )Настільна гра Proton Games S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) ( 0789431 )Настільна гра Proton Games S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) ( 0789431 )
  • 950 грн.

  • Готовий до відправлення

2 - 5
10 - 30
8+
мовонезалежна (правила українською)
Швидке замовлення
Характеристики
Настільна гра
ТипАсоціації, Гумор, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Кооперативні, На кава-брейк, На подарунок, Творчі, Українською мовою
ВидавецьProton Games (Україна)
Час гри (хв.)10 - 30
К-сть гравців 2 - 5
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки30 x 6 x 30 см
Комплектація5 синхронізаторів гравців: інструменти для голосування та демонстрації настрою
42 карти фантомів історичних персонажів
42 карти фантомів вигаданих персонажів
168 ключ-карт асоціацій
12 блок-жетонів
Контрольний модуль: інструмент першого гравця, де зберігаються блок-жетони
10 маркерів фантомів з номерами
2 маркери результату
Буклет з описами персонажів
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ S.Y.N.C. DISCOVERY


 Вивчити найдальші закутки нашого всесвіту і навіть вирватися за її межі - ось головна мета вчених майбутнього. Зібралися вони в тісне коло, і сіли всім колективом думати, що б такого винайти корисного для суспільства. Синхронізуючий нейро-коннектор! - озвучив випадкову думку Василь - і пішов процес дикого мозкового штурму, плоди якого нам тепер доведеться пожинати. І ось готовий винахід стоїть перед нами на столі! Вау, перспективи-то які! Нас чекають надзвичайні експерименти, великі дослідження ... ммм ... казка для будь-якого представника світу науки. «Ось тепер ми точно дізнаємося, чи є на Марсі життя», - скаже обиватель, але ми його просвіщати не будемо, а обрисуємо коротко суть відкриття.


 Загадковий пристрій S.Y.N.C. дозволяє проектувати якісь фантоми різних історичних особистостей і вигаданих книжкових персонажів в далекі-предалекі далі. А ми, як найрозумніші голови планети Земля, будемо ці фантоми формувати. Потрібно домогтися повної синхронізації думок!


ЯК ГРАТИ


 Це кооперативна гра, тому перемагати або програвати ми будемо всі разом, а не як в байці про лебедя, рака і щуку. Нам належить знаходити асоціативні відповідності між ключ-картами, які лежать на столі, і «фантомами» - картками із зображенням відомих людей або персонажів. На початку гри у кожного на руках буде 5 таких ключ-карт. У свій хід ми повинні:

    додати нову ключ-карту з руки на стіл;

    оцінити ситуацію на столі, проаналізувати, з яким фантомом однозначно можна співвіднести зображення на всіх активних ключ-картах і, на підставі своїх висновків, відзначити його номер на своєму сигналізаторі, після чого поставити позначку на індикаторі настрою про ступінь своєї впевненості;

    дружно оприлюднити свої результати.


 Якщо всі учасники обрали одного і того ж мандрівника в часі і просторі, то все ключ-карти скидаються і замінюються новими в новому раунді, з колоди з'являється новий фантом, а старого можна зарахувати собі в досягнення і забрати його картку як трофей.


 Коли у вас набереться 5 таких карт - радійте і святкуйте перемогу. А ось якщо наберете 5 рассінхрон, то починайте спочатку - місія провалена, ну їх до космічних сміттярів, такі експерименти.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Українські виробники люблять, щоб гра не тільки була цікавою і веселою, але і містила якийсь розвиваючий елемент. Проста сімейна настільна гра «S.Y.N.C. Discovery »представляє з себе картковий філер, правила якого пояснюються всього за кілька хвилин.


Комплектація S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) (Що в коробці?):
5 синхронізаторів гравців: інструменти для голосування та демонстрації настрою
42 карти фантомів історичних персонажів
42 карти фантомів вигаданих персонажів
168 ключ-карт асоціацій
12 блок-жетонів
Контрольний модуль: інструмент першого гравця, де зберігаються блок-жетони
10 маркерів фантомів з номерами
2 маркери результату
Буклет з описами персонажів
Правила гриВи можете купити настільну гру S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити S.Y.N.C. Discovery (S.Y.N.C. Discovery) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Сінк, Синк, Відкриття, SYNC, synk, syncВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Веселі