• Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )Настільна гра Ігромаг Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) ( ZM7111 )
  • 1 045 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 5
45 - 60
8+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипВиживання, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для новачків, Доповнення та Розширення, Карткові, Кооперативні, Логічні, На подарунок, Рольові, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою, Фантастика
Основна граПандемія (Pandemic) (укр)
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)45 - 60
К-сть гравців 2 - 5
Вік (років)8+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки31 x 5 x 23 см
Комплектація 7 карт ролей
7 фішок гравців
12 фіолетових кубиків хвороби
маркер фіолетових ліків
стікер фіолетової хвороби
карта фіолетової хвороби
8 карт подій
3 карти подій "Мутація"
2 карти мутацій
8 карт епідемій вірулентного штаму
5 чашок Петрі
блокнот біотерориста
карта епідемії
пам'ятка
4 пусті карти
правилаОпис
Увага! Настільна гра Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Пандемія (Pandemic) (укр).

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ПАНДЕМІЯ: НА МЕЖІ

 

 Світ вкотре перебуває під загрозою зараження. Боротьба з вірусами продовжується, і на це виділено найкращих фахівців. Мутація вірусу, біотерорист та вірулентний штам зробили гру різноманітною та багатогранною. Зберіть команду боротьби з Епідемією і приступіть до створення вакцини.


ЩО ДОДАЛОСЯ?


 Найпрогнозованіша новинка - це нові Персонажі з новими властивостями. До базових фахівців додалися ще 6 нових плюс ще два: оновлений Будівельник та Біотерорист. Останній використовується у сценарії з біотерористом, де учасники гри ділитися на дві команди – на добрих та одного поганого. З ролями змінилися фішки кожного персонажа (змінилися у вигляді), що позитивно позначилося розміщенні їх у ігровому полі.

 8 нових карт подій, які суттєво полегшують життя гравцям. Змінилося правило включення цих карток у гру - по дві картки з розрахунку на гравця.

 У комплект входять чотири карти-пустушки - можна придумати два нові персонажі та дві події.

 Приємні дрібниці у вигляді 6 чашок Петрі виконують дві важливі ролі: атмосферність та зручність. Тепер усі куби хвороб можна розмістити у відповідні філіжанки – дрібниця, але яка приємна.

 Для фахівців боротьби з поширенням вірусів на додаток додана ще одна (7-ма) карта Епідемії. Не знаємо хто готовий грати на такому складному рівні, але така можливість є.

 

ІГРОВІ СЦЕНАРІЇ


 Доповнення дарує нам три сюжетні лінії. Три запропоновані сценарії можна комбінувати між собою та з базовим варіантом гри. Отже, сценарій Вірулентний штам пропонує нам замінити карти Епідемії картами Штаму. Коли з'являється карта Штаму у грі, то з найпоширенішим вірусом відбуваються деякі зміни (для створення вакцини знадобиться додаткова карта, скоротити кількість кубів у запасі тощо);

 У сценарії Мутація з'являється новий вірус – бузкові куби. Цей вірус примітний тим, що він небезпечніший за інших. Небезпека в грі передана скороченою кількістю кубів – 12 штук. Для проходження сценарію належить розробити 5 вакцин (інша умова - 4 вакцини та зачистка мутованого вірусу);

 Сценарій Біотерорист кардинально змінює механіку гри. У грі з'являється бік зла. Тепер один гравець протистоятиме групі біологів, і заважатиме їм створювати вакцину.


ДЛЯ КОГО ГРА?


 Доповнення "Пандемія: На межі" рекомендоване всім власникам базової гри. Якщо у вас зник інтерес до базової гри через те, що гра вже кілька разів пройдена, то Доповнення вирішує цю проблему. Нові сценарії та можливості, запропоновані розробниками, подарують гравцям величезну кількість нових завдань та стратегічних рішень.Комплектація Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) (Що в коробці?):
7 карт ролей
7 фішок гравців
12 фіолетових кубиків хвороби
маркер фіолетових ліків
стікер фіолетової хвороби
карта фіолетової хвороби
8 карт подій
3 карти подій "Мутація"
2 карти мутацій
8 карт епідемій вірулентного штаму
5 чашок Петрі
блокнот біотерориста
карта епідемії
пам'ятка
4 пусті карти
правила
Ви можете купити настільну гру Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ПандемияВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками,Популярні