• Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )Настільна гра Ігромаг Евердел (Everdell) (укр) ( STG2668UA )
  • 2 559 грн.

  • Готовий до відправлення

1 - 4
40 - 80
13+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для новачків, Для одного (Соло режим), Логічні, На подарунок, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Доповнення та розширенняЕвердел: Дзвінограй (Everdell: Bellfaire) (укр)
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)40 - 80
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)13+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик, Силікон
Розмір коробки30 x 8 x 30 см
Комплектаціяігрове поле
Вічне дерево
4 жетони основних подій
30 жетонів переможних очок
20 жетонів закритих дверей
1 восьмигранний кубик (для одиночної гри)
128 карт істот і споруд
30 фішок ягід
30 фішок гілок
11 карт лісу
16 карт особливих подій
1 переможна карта
25 фішок смоли
20 фішок камінчиків
24 фішки працівників


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЕВЕРДЕЛ


 На зеленій галявині казкового лісу Евердел росте чудесне дерево, оточене тихою річкою і будиночками лісових істот. Однак, які б не були широкі крони стародавнього дерева, воно не може прихистити всіх. Що ж, прийшов час кожному побудувати своє власне місто!

 Гра дійсно немов дихає фарбами, свіжістю соковитої зелені і мирним дзюркотінням річки. Нашому погляду відкривається дуже жваво і майстерно написана казкова картина. Мешканці лісу просто чарівні, атмосфера дуже невимушена, затишна і світла. І це не дивно, адже навіть ігрове поле нагадує палітру художника.


ПЕРЕД ГРОЮ


 Ліс щедро надає своїм мешканцям всі необхідні ресурси. Вздовж берега річки можна відшукати гальку, ягоди, смолу і гілки. Але ніхто не знає, що ще принесе річка. Базові тайли подій викладено біля річки коло підніжжя дерева. В шепоті його листя також можна розчути слова, що оповідають про майбутні події. Карти особливих подій кладуть на нижній кроні дерева.

 Поряд з деревом розташовують основну колоду карт. З неї на луг викладають 8 карт дій обличчям вгору. У розпорядженні кожного будівельника є два казкових працівника. Інших працівників поміщають на гілки з весняним, літнім та осіннім листям. Перший гравець отримує 5 карт дій, а кожен наступний учасник — на одну карту більше.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Мета гри отримати за своє місто максимальну кількість очок. Їх приносять карти, подорожі і події. Будівництво починається взимку і триває допоки казкові землі знову не накриє сніг. У свій хід гравець може виконати одну з трьох дій.

  •  Розмістити працівника. За допомогою лісових трудівників ви зможете збирати ресурси, розігрувати події, подорожувати і отримувати нові карти. На руці не може бути більш як 8 карт. Ліс наповнений величчю і таємницею, і щоб долучитися до них, треба відвідувати окремі ділянки тільки поодинці. Але Прихисток готовий прийняти всіх без винятку. Гравці можуть розташувати своїх робітників не тільки на своїх, але і на чужих локаціях, якщо ті радісно зустрічають працівників вивіскою «Відкрито». В останньому випадку власник отримує бонус. Восени робітники можуть рушити в подорож.
  •  Розіграти карту з руки або з лугу. Розігруючи карти в свою зону, кожен гравець створює місто, наповнюючи його новими істотами і будівлями. Місто складається з 15 карт — 3 ряди по 5 карт, не враховуючи події. Нових жителів можна заманити до себе стиглими ягодами і спорудами певного типу.
  •  Підготуватися до наступного сезону. Виставлені робітники повертаються в руку. Кожен учасник виконує доступну дію і отримує відповідні бонуси. Перед тим як один сезон змінює інший, з дерева на допомогу своїм побратимам спішать нові працівники.


КІНЕЦЬ ГРИ


 Спасувавши, гравець не може отримувати ресурси і карти дій. Коли всі учасники спасують, гру буде завершено. Час підрахувати очки і дізнатися, яке місто стало кращим домом для казкових мешканців лісу.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра «Евердел» буде цікава широкому колу гравців, включаючи шанувальників гарних карткових ігор на тему життя казкових звіряток і поціновувачів оригінальних компонентів.Комплектація Евердел (Everdell) (укр) (Що в коробці?):
ігрове поле
Вічне дерево
4 жетони основних подій
30 жетонів переможних очок
20 жетонів закритих дверей
1 восьмигранний кубик (для одиночної гри)
128 карт істот і споруд
30 фішок ягід
30 фішок гілок
11 карт лісу
16 карт особливих подій
1 переможна карта
25 фішок смоли
20 фішок камінчиків
24 фішки працівників


Ви можете купити настільну гру Евердел (Everdell) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Евердел (Everdell) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Еверделл, ЭверделлВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре