-25%
  • Настільна гра dlp games Орлеан (Orleans) (англ) ( TTT2006 )Настільна гра dlp games Орлеан (Orleans) (англ) ( TTT2006 )Настільна гра dlp games Орлеан (Orleans) (англ) ( TTT2006 )Настільна гра dlp games Орлеан (Orleans) (англ) ( TTT2006 )
  • 2 788 грн.

    3 695 грн.
  • Готовий до відправлення

  • Знижка: -25% (-907 грн.)
  • Виробник: dlp games
  • Модель: TTT2006
2 - 4
90+
12+
мовонезалежна (правила англійською)
Швидке замовлення
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Англійською Мовою, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Економічні, Логічні, На подарунок, Стратегії, Суперхіти
Видавецьdlp games (Німеччина)
Час гри (хв.)90+
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)12+
Мовамовонезалежна (правила англійською)
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Тканина
Розмір коробки30 x 6 x 22 см
Комплектація1 правила гри
1 ігрове поле
1 маленьке поле "добрих справ"
4 планшети гравців
4 мішочки
4 токени купців
40 торгових постів
28 дерев'яних кубиків
104 жетони прибічників
90 товарів
16 жетонів технологій
14 тайлів громадян
47 монет
20 тайлів місць
18 тайлів подій
2 карти огляду
1 жетон першого гравця


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ОРЛЕАН


 Орлеан (Orleans) - стратегічна гра для 2-4 чоловік, де учасники перемістяться в темні віки Середньовіччя до французького міста Орлеан, яке прославилося завдяки подвигу Жанни Д'Арк. Керуючи жителями цього міста, гравці будуть отримувати товари, будувати торгові станції, збільшувати населення міста. Гравець, під чиїм керівництвом місто розквітне найбільше, і стане переможцем!
ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Основна механіка в грі Орлеан (Orleans)  - розміщення робочих на різних локаціях і виконання відповідних дій. Робочі виконані у вигляді круглих жетонів і діляться за професіями на типи: селянин, лицар, торговець, монах й інші. На початку гри кожен гравець отримує чотирьох стартових робочих: човняра, селянина, торговця та ремісника. Дії, на які можна призначити своїх робочих, представлені на особистих полях гравців.

 Велика частина дій, доступних гравцеві, - отримання із запасу нового жетона робітника. Наприклад, щоб отримати нового селянина, потрібно відправити на виконання дії човняра та ремісника, а для отримання лицаря - селянина, човняра та торговця. Всі отримані нові жетони та витрачені на виконання дій складаються в мішечок гравця. У наступному раунді гравець випадковим чином дістає з мішечка певну кількість робочих і може призначати їх на нові дії. Так як робочі дістаються навмання, у гравця може бути ситуація, коли він не зможе виконати жодної дії, так як не буде вистачати робочих певного типу. У цьому випадку можна викладати тільки тих, що є, а в наступних раундах докласти відсутніх. Отримані селяни будуть приносити гравцеві різні типи товарів (пшениця, парча, вино й інші), човнярі приносять монети, ремісники допомагають зменшити кількість робітників, необхідних для активації дії, вчені приносять переможні очки і так далі.

 У кожному раунді буде відбуватися подія, що станеться завдяки витягнутим тайлам подій, і стосується вона всіх учасників гри. Гравці можуть втратити через чуму одного зі своїх робочих, заплатити в банк монети за накопичені товари, отримати монети з банку за побудовані торгові будівлі й інше.


КІНЕЦЬ ГРИ


 Гра Орлеан (Orleans) триває 18 раундів, після закінчення яких гравці підраховують переможні очки. Очки нараховуються за накопичені товари (наприклад, за кожен жетон парчі п'ять очок, а за жетон пшениці тільки одне очко), за монети (1 монета = 1 очко), за зібраних жителів і побудовані торгові будівлі за спеціальною розрахунковою формулою. Гравець, який набрав найбільше переможних очок, стає переможцем!


ДЛЯ КОГО ГРА


 Це чудова гра європейської школи, яка входить у топ-30 найкращих ігор на нашій планеті - якщо Вам подобаються ігри на виставлення робочих, на стратегічне планування та Ви любите шукати різні можливості заробляти переможні очки, то ця гра Вам точно прийдеться до смаку.


Комплектація Орлеан (Orleans) (англ) (Що в коробці?):
1 правила гри
1 ігрове поле
1 маленьке поле "добрих справ"
4 планшети гравців
4 мішочки
4 токени купців
40 торгових постів
28 дерев'яних кубиків
104 жетони прибічників
90 товарів
16 жетонів технологій
14 тайлів громадян
47 монет
20 тайлів місць
18 тайлів подій
2 карти огляду
1 жетон першого гравця


Ви можете купити настільну гру Орлеан (Orleans) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Орлеан (Orleans) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ОрлеанВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,Дерев'яні