• Настільна гра Ігромаг 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) ( LFCACB161 )Настільна гра Ігромаг 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) ( LFCACB161 )Настільна гра Ігромаг 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) ( LFCACB161 )
  • 908 грн.

  • Готовий до відправлення

3 - 7
30 - 40
10+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Доповнення та Розширення, Карткові, Логічні, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Основна гра7 Чудес: Друге Видання (7 Wonders: Second Edition) (укр),
7 Чудес: Друге Видання (7 Wonders: Second Edition) (франц/укр)
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)30 - 40
К-сть гравців3 - 7
Вік (років)10+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки30 x 5 x 15 см
Комплектація2 планшети чудес світу
42 карти
26 жетонів боргу
4 жетони дипломатії
6 монет
блокнот для підрахунку очок
3 аркуші з описом нових ефектів
правила


Опис
Увага! Настільна гра 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра 7 Чудес: Друге Видання (7 Wonders: Second Edition) (франц/укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ 7 ЧУДЕС: 2-ГЕ ВИДАННЯ - МІСТА


 Друге доповнення до популярної настільної гри 7 Чудес: 2-ге видання відкриває нам нову сторону наших міст. Міста ростуть, конкуренція збільшується, влада стає жадібною - саме до таких реалій доводиться пристосовуватися. Доповнення "Міста" додає нові можливості, які збільшують конкуренцію і взаємодію між гравцями: шпигунство, дипломатія і обов'язкові фінансові втрати. Доповнення не є несамостійним, тому наявність базової гри є обов'язковим.


ОНОВЛЕНІ МІСТА


 Як і у випадку з другим виданням базової гри, на нас чекає новий арт. Ми бачимо обличчя шпигуна, який раніше стояв до нас спиною. Він трохи переодягнувся і стежить за урочистою процесією (усмішка).

 Максимальну кількість гравців зменшено до семи. Іконографіка стала інтуїтивно зрозумілішою. Лідери, що з'явилися в першому виданні доповнення, були перенесені в доповнення 7 Wonders: Second Edition – Leaders. Аби поліпшити баланс, гільдії зробили окремими промо. Також відзначимо перероблені в плані балансу чудеса.


ТЕМНЕ МІСТО


 Доповнення "Міста" дуже відрізняється від першого доповнення Leaders. У гру додаються нові карти епох - по 9 карток у кожну з трьох епох. Ці картки вносять новий вигляд будівель і виділені чорним фоном. Крім безлічі цікавих можливостей карт, що містять базові дії і ресурси, "Міста" вносять три новинки:  •  Фінансові втрати. Це дія спрямована завжди на суперників гравця, який зіграв карту. Якщо дія зобов'язує понести фінансові втрати, то гравцям належить зробити вибір: заплатити монетами зі своєї казни, заплатити частково і різницю отримати жетонами позики або взяти жетон позики на всю суму. Жетон позики не може бути погашений у процесі гри, а в кінці гри принесе штрафні очки.
  •  Дипломатія. Розігравши карту з символом дипломатії, ви отримуєте жетон миру. Володарі таких жетонів не беруть участь у фазі дозволу конфліктів - фаза розігрується так, наче вас немає. Дипломатія не тільки позбавляє вас від військових дій, але і змушує ваших сусідів вирішувати конфлікт між собою. Після фази конфліктів жетон скидається.
  •  Шпигунство. Технологічний прогрес не завжди можна отримати науковим шляхом. Якщо хтось вже зробив відкриття, то навіщо винаходити велосипед? Можна зайнятися шпигунством або з пристрастю вивідати секрети у людей, які мають відповідний рівень доступу. Шпигунство дозволяє скористатися науковими досягненнями сусідів у своїх цілях - додати значок технології в ваш набір.


ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ


 До складу доповнення входять два планшети Чудес світу. Карти епох замішуються до відповідних колод, і гравці починають кожен раунд з 8-ма картами на руках. Передбачено варіант командної гри. Під командою мається на увазі два учасники, які розташовуються поруч. Гра відбувається за звичайними правилами, а очки набрані учасниками команди підсумовуються. Переможець визначається по сумі набраних очок.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Доповнення рекомендовано всім власникам настільної гри 7 Чудес: 2-ге видання - Міста. Якщо вам хочеться урізноманітнити гру, то "Міста" як раз саме той випадок. Шпигунство, Фінансові втрати і Дипломатія дозволяють випробувати нові стратегії.


Комплектація 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) (Що в коробці?):
2 планшети чудес світу
42 карти
26 жетонів боргу
4 жетони дипломатії
6 монет
блокнот для підрахунку очок
3 аркуші з описом нових ефектів
правила


Ви можете купити настільну гру 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

7 Чудес, 7 Чудес, ГородаВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками