Facebook
Facebook
 • 140 грн.

 • На складі
1 - 4
15+
4+
Швидке замовлення
Знижка 5%! Знижка 5%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Для дітей, Для двох, На подарунок, Розвиваючі, Сімейні, Українською мовою
Видавець Artos Games (СПД Остапенко)
Час гри (хв.) 15+
К-сть гравців 1 - 4
Вік (років) 4+
Мова українська та російська


Опис

    Гра для дітей віком від 4 років. Кількість учасників – від 1 до 6. Ця гра розвиває у дітей асоціативне мислення, спостережливість та аналітичні здібності, а також концентрацію уваги.

    ПІДГОТОВКА ДО ГРИ. Кожна карточка має свій фон, який вказує на тему завдання. Карточки із червоним фоном – це КОЛЬОРИ, із зеленим – ПРОФЕСІЇ, з фіолетовим – МІСЦЯ, з жовтим – ТВАРИНИ, із синім – ПРЕДМЕТИ, з оранжевим – ЇЖА. 

    Перед початком гри карточки потрібно посортувати за кольорами. Потім вони ретельно перетасовуються і ставляться стопками поряд з ігровим планшетом.

    ХІД ГРИ. Першим робить хід наймолодший учасник. Далі всі ходять по черзі за годинниковою стрілкою. Гравець, що розпочинає гру, ставить фішку на будь-який кружечок, після чого кидає кубик. Наприклад, фішка стоїть на червоному кружечку. На кубику випало число «4». Фішка за годинниковою стрілкою перемістилася на оранжевий кружечок. Учасник з оранжевої стопки витягує карточку. Припустимо він витягнув карточку № 83. На карточці зображений горішок, під яким розміщені три картинки – білочка, каченя і рибка. Яка з цих картинок найкраще підходить до горішка? Після того, як гравець визначився з відповіддю, він запихає пальчик у дірку під своїм варіантом відповіді. Потім обертає карточку. Якщо навколо пальчика темний контур, то це означає, що відповідь правильна. Цю карточку він забирає собі. В іншому випадку – відповідь була помилковою, карточка повертається вниз колоди.

    ЗАКІНЧЕННЯ ГРИ. Виграє той гравець, хто першим збере 10 карточок, або за домовленістю.

Вміст коробки:

  - 90 ігрових карточок

  - планшет

  - фішка

  - кубик.
  Настільна гра Дитяча вікторина (Children's Quiz) ArtosGames. Купити настільну гру в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан). Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182. Безкоштовна доставка по всій Україні. Купити у місті Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Київ, Харків, Дніпропетровск, Дніпро, Одеса. Клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


  Відгуки (0)

  Написати відгук або запитання

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Помилка в тексті:

  Дякую!
  Ваш коментар відправлений!