• Настільна гра Repos Production 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) ( SV03EN )Настільна гра Repos Production 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) ( SV03EN )
  • 2 028 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
3 - 7
40+
10+
мовонезалежна (правила англійською)
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Англійською Мовою, Для всієї сімї, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Доповнення та Розширення, Економічні, Карткові, Логічні, На подарунок, Стратегії, Суперхіти
Основна гра7 Чудес: Друге Видання (7 Wonders: Second Edition) (франц/укр)
ВидавецьRepos Production (Бельгія)
Час гри (хв.)40+
К-сть гравців3 - 7
Вік (років)10+
Мовамовонезалежна (правила англійською)
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки30 x 5 x 15 см
Комплектація2 планшета чудес світу
42 карти
26 жетонів боргу
4 жетони дипломатії
6 монет
Блокнот для підрахунку очок
3 листа з описом нових ефектів
Правила


Опис
Увага! Настільна гра 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра 7 Чудес: Друге Видання (7 Wonders: Second Edition) (франц/укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ 7 ЧУДЕС: МІСТА - ДРУГЕ ВИДАННЯ


 Друге доповнення до популярної настільної гри 7 Wonders: Second Edition відкриває нам нову сторону наших міст. Міста ростуть, конкуренція збільшується, влада стає жадібною - саме до таких реалій доводиться пристосовуватися. Доповнення Cities додає нові можливості, які збільшують конкуренцію і взаємодію між гравцями: шпигунство, дипломатія і обов'язкові фінансові втрати. Доповнення несамостійне, тому наявність базової гри є обов'язковим. Для повноцінної гри рекомендовано доповнення 7 Wonders: Second Edition - Leaders.


ОНОВЛЕНІ МІСТА


 Як і в випадку з другим виданням базової гри, нас чекає новий арт. Ми бачимо обличчя шпигуна, який раніше був звернений до нас спиною. Він трохи переодягнувся і стежить за урочистою процесією.

 Максимальна кількість гравців зменшено до семи. Іконографіка стала інтуїтивно зрозумілішою. Лідери, що з'явилися в першому виданні доповнення, були перенесені на додаток 7 Wonders: Second Edition - Leaders. Щоб поліпшити баланс, гільдії зробили окремими промо. Також відзначимо перероблені в плані балансу чудес.


ТЕМНЕ МІСТО


 У гру додаються нові карти епох - по 9 карт в кожну з трьох епох. Ці карти вносять новий вид будівель і виділені чорним фоном. Крім безлічі цікавих можливостей карт, заснованих на базових діях і ресурсах, Cities вносять три новинки:


 Фінансові втрати. Ця дія направлена завжди на суперників гравця, який зіграв карту. Якщо дія зобов'язує зазнати фінансових втрат, то гравцям належить зробити вибір: розплатитися монетами зі своєї скарбниці, розплатитися частково і різницю отримати жетонами позики або взяти жетон позики на всю суму. Жетон позики не може бути погашений в процесі гри, а в кінці гри принесе штрафні очки.

 Дипломатія. Розігравши карту з символом дипломатії, ви отримуєте жетон миру. Володарі таких жетонів не беруть участі в фазі вирішення конфліктів - фаза розігрується так, немов вас немає. Дипломатія не тільки позбавляє вас від військових дій, але і змушує ваших сусідів вирішувати конфлікт між собою. Після фази конфліктів жетон скидається.

 Шпигунство. Технологічний прогрес не завжди можна отримати науковим шляхом. Якщо хтось вже зробив відкриття, то навіщо винаходити велосипед? Можна зайнятися шпигунством або з пристрастю вивідати секрети у людей, що мають відповідний рівень доступу. Шпигунство дозволяє скористатися науковими досягненнями сусідів в своїх цілях - додати значок технології в ваш набір.


ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ


 До складу доповнення входять два планшета Чудес світу. Карти епох замішуються до відповідних колод, і гравці починають кожен раунд з 8-ма картами на руках. Передбачено варіант командної гри. Під командою розуміється два учасники, які розміщуються поруч. Гра відбувається за звичайними правилами, а очки набрані учасниками команди підсумовуються. Переможець визначається за сумою набраних очок.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Доповнення рекомендовано всім власникам настільної гри 7 Wonders: Second Edition. Якщо вам хочеться урізноманітнити гру, то Cities якраз той самий випадок. Шпигунство, Фінансові втрати і Дипломатія дозволяють випробувати нові стратегії.


Комплектація 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) (Що в коробці?):
2 планшета чудес світу
42 карти
26 жетонів боргу
4 жетони дипломатії
6 монет
Блокнот для підрахунку очок
3 листа з описом нових ефектів
Правила


Ви можете купити настільну гру 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити 7 Чудес: Міста - Друге Видання (7 Wonders: Cities - Second Edition) (доповнення) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

7 Чудес, ГородаВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,З карточками