Abacus Spiele

 ABACUSSPIELE Verlag була заснована в 1989 році і розташована в Драйайху поблизу Франкфурта. З тих пір у цій сімейній компанії віддана команда співробітників працює з великою пристрастю. Основна увага приділяється легкодоступним, розумним сімейним і картковим іграм.

 «Ми хочемо зібрати всю родину за ігровий стіл. Гра — це не лише щось для дітей, це спільний досвід, у якому кожен має брати участь», — каже керуючий директор Джо Нікіш, що є його найбільшою турботою.

 ABACUSSPIELE встановлює найвищі стандарти якості виробництва. Тому ігри виробляються майже виключно в Німеччині. Пластикові деталі рідко використовуються як ігрові матеріали. Натомість використовуються високоякісні дерев’яні деталі та картонні коробки екологічно чистого виробництва.

 Окрім численних нагород, титул «Гра року 2007» виділяє гру Zooloretto як найбільший успіх в історії видавництва. У міжнародному масштабі продукти видавця також привертають все більше уваги, і окремі ігри вже випущені більш ніж на десяти різних мовних версіях. У 2013 році видавництво продовжило історію успіху неординарною грою Hanabi. ABACUSSPIELE відсвяткував першу нагороду карткової гри як "гру року", вірну девізу: "маленькі ігри досить ВЕЛИКІ!"Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Abacus Spiele в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Abacus Spiele Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Тічу: Дорожня Версія (Tichu: Pocket Box) (англ)

479 грн.

Тічу: Дорожня Версія (Tichu: Pocket Box) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ TICHU Абстрактна карткова гра, яка займає серед собі подібних найвище місце..
Тічу: Підсилення (Tichu Booster) (доповнення) (нім)

450 грн.

Тічу: Підсилення (Tichu Booster) (доповнення) (нім)

ОПИС ДОПОВНЕННЯ TICHU BOOSTER Tichu Booster — це доповнення до 25-ї річниці Tichu. Нові картки-..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)