• Настільна гра Lords of Boards Ініш (Inis) (укр) ( 6144 )Настільна гра Lords of Boards Ініш (Inis) (укр) ( 6144 )Настільна гра Lords of Boards Ініш (Inis) (укр) ( 6144 )
  • 2 700 грн.

  • Готовий до відправлення

2 - 4
60 - 90
14+
українська
Купити в 1 клік

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Для двох, Для експертів, Карткові, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Пригоди, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Доповнення та розширенняІніш: Пори року (Seasons of Inis) (укр)
ВидавецьLords of Boards (Україна)
Час гри (хв.)60 - 90
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки40 x 9 x 28 см
Комплектація67 карт:
17 карт дій;
16 карт переваг;
30 карт епосів;
4 карти-пам'ятки;
18 будівель:
9 святилищ;
8 цитаделей
1 столиця;
16 територій;
15 жетонів;
48 фігурок кланів (по 12 кожного кольору);
Правила


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ІНІШ


 "Ініш" відправляє гравців за часи давніх кельтів, де їм належить очолити свої клани і привести до незвіданого острову через моря. Кожен вождь вважає, що саме він вартий влади на цьому острові ... Їх усіх розсудить час. Гравцям належить управляти кланами, контролювати землі, будувати цитаделі і святилища, користуватися привілегіями, контрольованих земель, і, звичайно ж, брати участь в битвах.


КОНТРОЛЬ ТЕРИТОРІЇ


 Гра проходить на ігровому полі, що складається з модулів (тайлів) своєрідної форми. Кожен тайл - це окрема територія, на якій можуть розташовуватися клани в будь-якій кількості. Для того, щоб отримати карту привілегії конкретної території необхідно стати вождем над кланами в цій території - мати кількісну перевагу фігурок клану. Чим більше територій знаходиться під вашим контролем, тим більше карт вам будуть доступні в раунді для розіграшу.


КАРТИ В ІНІШ


 Незважаючи на наявність ігрового поля і фігурок кланів, механіка гри зав'язана на картах. Кожен раунд у вашому розпорядженні буде 4-ри карти з колоди дій, карти привілегії, згідно контрольованим територіям і карти епосу.


На окрему увагу заслуговує оригінальний драфт карт дій:


    - Гравці отримують по 4 карти з колоди дій;

    - Кожен гравець вибирає собі одну карту, а решта три передає сусідові;

    - З 4-х карт (отримані 3 карти і одну залишену) гравці вибирають дві, а дві залишилися передають сусідові;

    - З 4-х карт (отримані 2 карти і 2 відкладені) гравці вибираю три, а одну передають сусідові.


В кінці раунду після розіграшу всіх карт належить скинути все решта на руках карти, крім карт епосу.


ЗБОРИ ПЕРЕД СЕЗОНОМ


 Кожен раунд в грі складається з двох фаз: фаза Зборів і фаза Сезону. У фазу Зборів гравці призначають першого гравця (Бренн), перевіряють умови перемоги серед претендентів, визначають порядок ходу, всі отримують карти дій, а вожді отримують карти переваг.

 Найважливіша частина гри - це фаза Сезонів. Саме в цю фазу відбуваються основні події в грі. Гравці розігрують свої карти і виконують різні дії і ефекти, про які говориться в тексті карти: переміщення кланів, додавання кланів, будівництво цитаделей і святилищ, оголошення битви в регіоні і багато іншого. Тільки в цій фазі гравці можуть отримати жетон претендента (якщо одна з цілей виконана).


РОЗБІРКИ ДРЕВНІХ КЕЛЬТІВ


 Складно розраховувати на перемогу в грі, спираючись тільки на мирну експансію. Будьте готові до битв, в результаті яких може змінитися баланс сил на ігровому полі і зміна вождя в регіоні. Також слід вміло уникати битв, якщо перебуваєте в невигідній ситуації: використовуйте цитаделі і дипломатію для завершення битв. У битвах знадобляться карти дій, тому постарайтеся їх зберегти, інакше ви будете солодкою здобиччю для ваших суперників.


ПЕРЕМОГА В ГРІ


 Для перемоги в грі гравець повинен взяти жетон претендента (у фазі сезонів). Жетон претендента можна отримати в разі, якщо гравець виконав одну з умов перемоги в грі:


    -Під контролем гравця знаходиться 6 або більше кланів суперників;

    -Клани гравця знаходяться в регіонах з 6-ма або більше святині

    - Клани гравця знаходяться на 6-ти або більш територіях.


 Отриманий жетон претендента дозволяє на початку наступного раунду в фазу Зборів брати участь в перевірці умов перемоги. Перемагає гравець, який при перевірці умов перемоги досяг великих досягнень.


 Варто відзначити, що в процесі гри можна отримувати жетони Подвигу. Ці жетони не розкриваються до визначення результатів. Цінність жетонів полягає в зменшенні на одиницю вимоги умови перемоги. Тобто з двома жетонами Подвигу гравець може виконати умову перемоги навіть у тому випадку, якщо його клани розміщені на чотирьох територіях замість шести.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра Ініш - це гра з механікою контролю території, яка заснована на розіграші карт. У грі добре реалізовано: драфт карт, посилення руки за рахунок контролю територією, баланс при розіграші карт, кілька умов перемоги і можливість зупинити лідера. Гра підійде любителям тактичних ігор на контроль території, а також всім хто любить оригінальні ігри, як в плані ігрових механік, так і в плані оформлення.


Комплектація Ініш (Inis) (укр) (Що в коробці?):
67 карт:
17 карт дій;
16 карт переваг;
30 карт епосів;
4 карти-пам'ятки;
18 будівель:
9 святилищ;
8 цитаделей
1 столиця;
16 територій;
15 жетонів;
48 фігурок кланів (по 12 кожного кольору);
Правила

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Ініш (Inis) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 1000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Ініш (Inis) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ИнишВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками