• Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )
  • Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )Настільна гра Lavka Games Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) ( ТМ05 )
  • 870 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
  • Виробник: Lavka Games
  • Модель: ТМ05
  • Довжина: 18 см
  • Ширина: 23 см
  • Висота: 5 см
1 - 5
90 - 120
12+
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
ТипДля експертів, Для одного (Соло режим), Доповнення та Розширення, Економічні, Карткові, Логічні, На подарунок, Настільні ігри доступні в оренду м.Львів, Побудова колоди, Стратегії, Суперхіти
Основна граПідкорення Марсу (Terraforming Mars),
Підкорення Марсу (Terraforming Mars) (Eng)
ВидавецьLavka Games
Час гри (хв.)90 - 120
К-сть гравців1 - 5
Вік (років)12+
Мовамовонезалежна (інструкція на російській)
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки18 x 5 x 23 см
Комплектація49 карт проектів
5 карт корпорацій
11 жетонів колоній
жетон торгових флотів
8 торгових флотів
8 маркерів колоній


Опис
Увага! Настільна гра Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Підкорення Марсу (Terraforming Mars).

Підкорення Марса: Колонії (Terraforming Mars: Colonies): розширюємося до межі

Прекрасні новини для корпорацій, які розгорнули свою бурхливу діяльність на теренах Червоної планети!

У грі Підкорення Марса ви вже маєте одну, а можливо навіть кілька, твердо стоячих корпорацій, ваші міста процвітають, флора і фауна ростуть і пахнуть, наука розвивається і на повну проходить видобуток корисних копалин. Рівень створеного комфорту зашкалює і на Марсі стає тісно. Венеру теж заселили. Настав час розширюватися. Але куди?

Придивіться. Супутники Сатурна починають обзаводитися колоніями, хмари Юпітера стають ближче, і починає вимальовувати можлива вигода з Плутона. Стала видна окраїна Сонячної системи зі своїми звабливими місяцями. Таку можливість упускати не можна! Пора розширювати поле діяльності і налагоджувати нові зв'язки, здобувати нові корисні копалини і вибудовувати нові колонії.

У доповненні до базової грі Підкорення Марса: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) стає можливим розширити свій вплив в космічному просторі, оскільки відкривається прекрасна можливість почати торговельні відносини з супутниками або облагородити їх власними колоніями.

Підкорення Марса: Колонії освоюються, місяця підкоряються ...

З досить-таки масштабним доповненням Підкорення Марса: Колонії в полі видимості корпорацій попадКарта доповнення Підкорення Марса: Колонііают планетоїди з околиці Сонячної системи. Для їх відображення серед компонентів гри додані панчборд лун, торговельні флоти, 49 карт свіженьких проектів і 5 карт корпорацій.

Крім нових складових в гру вноситься цілий набір особливих механік для видобутку ресурсів і колонізації планетоїдів з глибинних місць Сонячної системи. Будівництво колоній і торгівля з ними - це глибинні процеси доповнення. Побудувати колонію можливо за 17 мегакредітов, а вступити в торгові відносини можна за допомогою торгових флотів, отримуючи при цьому певний дохід собі і приносячи власникам колоній бонуси.

Компонуючи механіки менеджменту руки карт, збору сетів, персональних можливостей гравців, драфта, розміщення робітників і тайлів, ви скорите раніше недосяжні супутники Сатурна і хмар Юпітера!

Підкорення Марса: Колонії: не зупиняйтеся на досягнутому!

Доповнення Підкорення Марса: Колонії ще більш занурює в ігровий процес базової гри, відкриваючи нові можливості для встановлення космічного панування. А ось варіативність гри збільшується в залежності від використовуваних одночасно з базовою грою і доповненням Підкорення Марса: Колонії інших доповнень. Розвивайтеся, скоряйте нові глибини Сонячної системи, торгуйте - і успіх володаря космічного простору не змусить вас чекати. Але це ще не все, адже Сонячна система безмежна!

Купити доповнення Підкорення Марса: Колонііокореніе Марса: Колонії обов'язково варто профі в євро іграх і шанувальникам базової гри Підкорення Марса.

Тільки не забудьте перед цим досконально вивчити ввірену вам планету з доповненням Підкорення Марса: Еллада і Елізій і заселити Венеру в доповненні Підкорення Марса: Проект Венера!


Комплектація Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) (Що в коробці?):
49 карт проектів
5 карт корпорацій
11 жетонів колоній
жетон торгових флотів
8 торгових флотів
8 маркерів колоній

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Підкорення Марсу: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (Доповнення) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Тераформування Марса, Терраформирование МарсаВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками

Рекомендовані товари

Чат з консультантом