Facebook
Facebook

Акція! 10% - 25%!

(Кількість акційний товарів обмежена)
До кінця акції залишилося:

Воображарій: Зірки (Imaginarium. Stars)

  • 244 грн.

    287 грн.
  • На складі
3 - 12
30+
14+
Швидке замовлення
Знижка 5%! Знижка 5%!
Характеристики
Настільна гра
Тип В дорогу, Гумор, Для вечірки, Для новачків, Логічні, На подарунок, Творчі
Видавець Hobby World
Час гри (хв.) 30+
К-сть гравців 3 - 12
Вік (років) 14+
Мова російська


Опис

"Воображарій: Зірки" - це продовження популярної і дуже успішної гри в асоціації. Процес гри є загадування і розгадування різних знаменитих персоналій, як реально існуючих, так і вигаданих. На відміну від «Активити» або «Аліаса», де змагаються команди, в цій грі всі грають за себе. Кожен хід вибирається новий гравець, який повинен за обмежений час пояснити, як можна більше загаданих особистостей. Для цього можна придумувати інтуїтивні асоціації, згадувати історичні події, пов'язані з ними, або просто пародіювати зірок - все, що тільки прийде вам в голову. Ця гра точно стане зіркою будь-якої вечірки, а сімейний вечір перетвориться в справжнє незаплановане свято!

Як грати:

Отже, правила дуже прості. Для початку варто домовитися, скільки кіл або раундів триватиме гра, а також про те, простими або складними завданнями будуть користуватися гравці. Як говорилося вище, кожен хід змінюється «ведучий», якому належить пояснювати слова зі спеціальних карток за відведений час. Ведучий бере в руку стопку карт сорочкою вгору, дивиться на верхню карту, перевіряє номер в кутку карти (1-10), який підказує, під яким номером гравець буде пояснювати слова зі стосу карт. Як тільки ведучий готовий, засікається час (60 секунд) і починається раунд. При поясненні слів не можна користуватися однокореневі і називати конкретні літери, які є в слові, пояснення повинно бути асоціативними. І ведучий, і інші гравці отримують переможні очки за відгадані слова. Гра допускає пропуск карток, але за це можна отримати штраф.

Хто переміг?

Гра закінчується, коли кожен гравець побував ведучим обумовленну кількість разів. Перемагає ж той гравець, який набрав найбільшу кількість переможних очок, одержуваних за відгадування слів.

Звертаємо вашу увагу: «Воображарій», «Воображарій: Вечірка» і «Воображарій: Зірки» повністю сумісні один з одним. Ви легко можете об'єднувати ці видання за своїм бажанням, створюючи унікальний набір завдань.

Пояснимо ще раз - «Воображарій: Зірки» це самостійна гра. Інші версії «Воображарія» не потрібні!

Комплектація:

    98 двосторонніх карт завдань
    Правила
Настільна гра Воображарій: Зірки (Imaginarium. Stars). Купити настільну гру в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан). Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182. Безкоштовна доставка по всій Україні. Купити у місті Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Київ, Харків, Дніпропетровск, Дніпро, Одеса. Клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари