• Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )
  • Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )Настільна гра Hobby World Бенг! (Bang!) ( 1176 )
  • 400 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
3 - 7
20 - 40
12+
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики

Опис

Настільна гра Бенг! (Bang!) - карткова гра в жанрі вестерну. Це виглядає так. Шість-сім доброзичливих хлопців сідають за стіл, діляться на поліцейських і бандитів, і починають палити один в одного з кольтів і Ремінгтонів. За ідеєю, стріляти потрібно тільки в команду противника: поліцейські вбивають бандитів, бандити - поліцейських, а ренегат вбиває всіх, як Іван Грозний. Але ролі видаються в закриту, як в «Мафії», і хлопці не знають, хто є хто. Так що можна намагатися вгадувати ролі... або просто стріляти в будь-кого, хто тобі не подобається, зі словами: «Прости, бо, я думав, ти бандит».

У порівнянні з «Бенг», класична «Мафія» - сумне болото. У «Бенг» немає довгих дебатів: вирішив стріляти - стріляй, а не базікай. У «Бенг» кожен має кілька життів (їх ще можна відновлювати, випивши пивка), так що нікому не загрожує швидка і образлива смерть. У «Бенг» є маса корисних предметів (карт): кінь, щоб тікати, бочка, щоб за нею ховатися, різні види гармат, щоб стріляти далеко і влучно, і багато чого іншого. Можна навіть ухилитися від пострілу, якщо вчасно зіграти карту «Мимо». Ще кожному видається персонаж з особливою супергеройською здатністю (або лузерскі - це вже як пощастить).
Настільна гра «Бенг» - дуже активна, динамічна, весела гра для великої компанії. Недарма вона - світовий хіт.

Комплектація гри:
    103 карти трьох типів
    16 карт персонажів
    80 карт дій
    7 карт ролей:
    шериф
    2 помічника шерифа
    3 бандита
    ренегат
    7 планшетів для гравців
    30 патронів
    7 пам'яток початківцям гравцям
    правила


Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Бенг! (Bang!) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Бенг! (Bang!) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (4)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Рекомендовані товари

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!

Чат з консультантом