• Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )
  • Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )Настільна гра Правильні ігри (RightGames) Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) ( 13-01-07 )
  • 320 грн.

  • На складі
2 - 4
30 - 60
18+
Швидке замовлення
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
ТипВиживання, Для двох, Для дорослих (18+), Для експертів, Для новачків, Карткові, Побудова колоди, Сімейні, Стратегії
ВидавецьПравильні ігри (RightGames)
Час гри (хв.)30 - 60
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)18+
Моваросійська
Товар для дорослих (18+)18+


Опис

Сидячи за столом, ми бачили, як на нашій планеті виникали та розвивалися різні види. Тварини знаходили крила та розліталися по континентах. Незабаром з'явилися різні рослини, а слідом за ними поперли трави та гриби в настільній грі Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms).У комплекті:

  • 1 правила гри
  • 24 карти трави та грибів
  • 32 мітки наслідків
  • 27 фішок їжі
  • 2 пустих карти трави та грибів

Що це таке?

Перед Вами доповнення до настільної гри Еволюція. УВАГА: це не самостійна гра, Вам потрібно мати базову гру Еволюція. Гра ось уже дев'ять років переможно крокує по столах любителів настільних ігор різного віку. Секрет популярності цієї гри досить простий: інтуїтивно зрозумілі правила та динамічний ігровий процес. За допомогою цілого ряду спеціальних карток гравці створюють цілі екосистеми, у яких різні види флори та фауни борються за виживання. Любов до деталей і значний просвітницький аспект роблять гру цікавою як в очах юної, так і в очах зрілої аудиторії.

Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) пропонує Вам урізноманітнити партії концептуально новою механікою. Ключовим елементом такої механіки є карти флори (6 штук) і карти грибів (6 штук). Гриби ростуть і множаться щоразу, коли хижак наздоганяє жертву. Ще для грибів справжнім святом є вимирання цілого виду істот. Такі вже вони, спороносні санітари природи. Траві у світі Еволюції існувати дещо простіше - вона розростається сама по собі.

Що ще нового?

Якщо раніше корм для Ваших тварин був просто витратним матеріалом, то з настанням Трави та Грибів з'їдене Вашими підопічними стає повноцінним чинником, що впливає на процес. Посміхнись-трава значно умиротворяє тварина, у той час як Дурман-трава глибоко токсична, і при вживанні призводить тварину у граничний стан свідомості, тим самим роблячи невдалого їдця легкою здобиччю для хижаків. Сон-трава валить тварину у стан сонливості, а Очисна Трава дозволить позбутися від ефектів. Причому від усіх відразу, включаючи позитивні.

І якщо Вам здається, що трава тут вельми сувора, саме час познайомитись з грибами. Бліда Поганка вкрай отруйна, і тварина, яка з'їла цей підступний гриб, позбавляється всіх шансів під час Фази Вимирання. Пліснявий Гриб - корисна їжа, значно поліпшує травлення. А ось Скажений Мухомор призводить звірів у лють, змушуючи навіть нешкідливих травоїдних нападати один на одного.

Кому сподобається ця гра?

Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) - це новий досвід для досвідчених гравців. Нові виклики. Нові можливості. Поспостерігайте за природою в динаміці -це доповнення створить величезну кількість цікавих ситуацій у Ваших партіях.Ви можете купити настільну гру Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Еволюція. Трава та гриби (Evolution. Grass and mushrooms) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Рекомендовані товари

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!

Чат з консультантом