Facebook
Facebook

Акція! 10% - 25%!

(Кількість акційний товарів обмежена)
До кінця акції залишилося:

Задля Слави Одіна (A Feast for Odin)

  • 2 328 грн.

    2 787 грн.
  • На складі
1 - 4
від 30 хв. на гравця
12+
Швидке замовлення
Знижка 5%! Знижка 5%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Історичні, Для дітей, Для експертів, Для новачків, Для одного, Економічні, Логічні, Рольові, Рольові (Тип), Сімейні, Стратегії, Суперхіти
Видавець Hobby World
Час гри (хв.) від 30 хв. на гравця
К-сть гравців 1 - 4
Вік (років) 12+
Мова російська


Опис

На зорі Середньовіччя над морями панували вікінги. Ці добрі воїни борознили води від Європи і Північної Азії до Гренландії і Америки, досліджували далекі берега і шукали слави в бою. А після - влаштовували пишні бенкети славлячи великого Одіна, володаря Вальхалли.

У настільній грі "Во славу Одіна" ви поринете в атмосферу побуту суворих скандинавських мореплавців. Будуйте будинки і драккари, заселяли острова, ходіть в походи за скарбами і піруйте так, щоб мед тік рікою. Переможе той, хто покриє себе славою і зуміє здобути найбільше багатства. І нехай зустріне вас Одін за Веселковим мостом!


Кожен гравець отримує приватне ігрове поле, стартові ресурси і ігрові карти, стартових міплів, до яких на початку кожного раунду буде приєднуватися ще один. Перше, що привертає увагу гравця на його особистому полі - великий квадрат з осередків, майже три чверті яких займає гнітючий значок "-1", який, як можна здогадатися, буде знімати в кінці гри переможні очки. Завдання гравця в перебігу гри - якомога щільніше заповнити картонними тайлами цей квадрат, перекриваючи осередки зі штрафними очками.

Як і більшість євростратегій, ключова механіка Во Славу Одина (Feast for Odin) полягає в розміщенні робочих на ігровому полі (Worker Placement), призначаючи їх на той чи інший вид робіт. Ще одна причина, по якій варто вважати Во Славу Одина (Feast for Odin) помпезною грою, це те, що гравцеві буде доступно 61 дія на вибір. Шістдесят один! Звичайно, всіх їх описувати просто не вистачить місця, але всі вони групуються за кількістю міплов, яких вони вимагають для використання (від одного до чотирьох) і за родами діяльності, які були доступні суворим нордичним племенам (полювання, грабіж, вирощування худоби).

Виробничі дії дають тайли різних розмірів і типів (червоні це їжа, зелені це речі, сині - предмети розкоші), фішки ресурсів (дерево, руда, камінь), дії обміну дозволяють обміняти ресурси і тайли на монети, обміняти тайли меншої вартості на більшу, наприклад, льон на тканину, шерсть на плащ, срібний зливок на прикрасу. В діях "полювання" і "грабіж" гравці кидають кубик (d8 або d12) і, в залежності від значення яке випало і модифікаторів, беруть великі тайли їжі / хутра або речей / предметів розкоші. Карткові дії дозволяють брати і розігрувати карти дій, що дають бонуси або знижки.

Закінчивши з діями, гравці годують своїх вікінгів, поміщаючи в спеціальні осередки тайли їжі (солонини, риби, фруктів, худоби). Якщо гравцеві не вистачатиме їжі, він може взяти жетон корабля і відправити зайві голодні роти в еміграцію, забезпечуючи в наступних раундах меншу витрату продуктів.

Якщо господарство вікінгів буде йти досить успішно, гравець може виконати дію, що дає йому додаткові поля будинків з новими осередками для заповнення тайлами, або навіть спорядити корабель, який відкриє для нього нові острови (Ісландія, Шотландські острови), також з великими площами для заповнення, приносять ще більше переможних очок, ніж поля будівель.

У грі Во Славу Одина (Feast for Odin) ще дуже багато нюансів правил, наприклад, партія може бути довгою і короткою, поле гравця заповнюється тайлами впритул один до одного і як в Блокус, торкаючись тільки куточками. Щоб заповнити неминучі порожнечі, в яких не можна розмістити квадратні або прямокутні тайли, гравець може отримати в процесі гри особливі тайли скарбів, що нагадують елементи з гри Тетріс.

Після закінчення останнього раунду гравці підраховують переможні очки за заповнені тайлами стартові поля, поля островів і будинків, кораблі, карти дій, монети та інше. Гравець, який набрав найбільше очок, стає переможцем.


Вміст коробки
  - 2 органайзера
  - 2 кубика
  - 1 поле дій
  - 1 планшет для кораблів
  - 4 планшета островів
  - 4 особистих планшета
  - 1 планшет для особливих жетонів
  - 1 планшет раундів
  - 11 жетонів будівель
  - 15 особливих жетонів
  - 2 додаткових жетона дій
  - 8 жетонів гір
  - 32 жетона кораблів
  - 346 жетонів товарів
  - 7 жетонів штрафу тінга
  - 125 жетонів монет
  - 48 фішок вікінгів
  - 1 фішка першого гравця
  - 1 маркер раундів
  - 190 карт професій
  - 3 карти-вказівника
  - Блокнот для підрахунку очок
  - Додаток Альманах
  - Правила гри

Аксесуари:

Протектори до карт 45 х 68 мм (Жовті). (Потрібно 3 пачки)Настільна гра Задля Слави Одіна (A Feast for Odin). Купити настільну гру в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан). Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182. Безкоштовна доставка по всій Україні. Купити у місті Львів, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Київ, Харків, Дніпропетровск, Дніпро, Одеса. Клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре