• 1 903 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
  • Виробник: Crowd Games
  • Модель: 4627119440204
  • Довжина: 28 см
  • Ширина: 40 см
  • Висота: 5 см
2 - 5
90+
13+
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Економічні, Карткові, На подарунок, Настільні ігри доступні в оренду м.Львів, Побудова колоди, Стратегії
Видавець Crowd Games
Час гри (хв.) 90+
К-сть гравців 2 - 5
Вік (років) 13+
Мова російська
Матеріал Папір, Картон, Дерево
Розмір коробки 28 x 5 x 40 см
Комплектація двостороннє ігрове поле
190 дерев'яних фішок:
75 будиночків
15 морських колоністів
15 сухопутних колоністів
5 лічильників переможних очок
80 фішок товарів
5 полів складів гравців
30 жетонів міст
24 жетона бонусів
монети
72 карти (65 карт персонажів (дій), 5 пам'яток, "Конкордія" та "Префект Магнус")
правила гри
введення у гру
історична довідка


Опис

Ласкаво просимо в античний світ, розквіт Римської Імперії. Непереможні легіони захоплюють нові землі. Консули, магістрат і сенат встановлюють владу могутньої імперії у всіх куточках земель. Зводяться міста, будівлі та храми. У величезних особняках живуть патриції. Вони п'ють чудове вино, лежачи на величезних пурпурних подушках, і армія рабів прислуговує їм. Раби добувають камінь і вирощують зерно, будують будинки і розважають знати в Колізею. І всюди, де світить сонце, простягається велика і могутня Римська Імперія.


«Конкордія» - це проста, але елегантна стратегічна настільна гра про завоювання нових земель і збільшенні багатств в античні часи Римської Імперії.

Гравцям належить колонізувати нові землі, будувати виробничі будівлі, а також торгувати різними товарами. За великої частини, основний механікою гри є колодободування.

На початку гри, у кожного гравця на руках буде по 7 карт, з яких 6 карт - дії. Кожен хід гравець розігрує карту, виконує зазначені на ній інструкції, а потім відправляє її в скидання. Дії бувають різного характеру: побудувати будинок, зробити товар, або продати його. 7 карта дозволяє в будь-який момент забрати карти з скидання собі в руку. Крім того на ігровому полі існує зона спеціального конвеєра карт дій, які можна купувати. Як тільки гравець набуває нову карту, всі інші карти зсуваються, а з колоди додаються нові. Чим довше карта залишається на ігровому полі, тим дешевше стає її ціна.

Крім карт, гравець отримує в своє володіння також певну кількість ресурсів, монет і колоністів. Ресурси потрібні для торгівлі, а крім цього, в кінці гри вони приносять переможні очки. У кожному місті гравець може побудувати лише один будинок. Колоністи ж допоможуть Вам, вибачте за тавтологію, колонізувати нові міста, розширюючи межі імперії і даючи можливість будувати нові будівлі.

Гра підходить до кінця коли закінчується ринок карт дій, або коли гравець побудує всі свої будівлі. Потім ви підраховуєте свої переможні очки, і визначаєте переможця.

Як ми вже згадували, гра досить проста, але в той же час в ній присутній глибокий елемент стратегії і тактики. Почнемо з того, що ігрове поле двостороннє і являє собою дві карти провінцій. Одна для 2-4, а друга для 5 гравців. Під час гри Вам постійно доведеться приймати рішення які будуть впливати на подальший хід гри, вибудовуючи свою стратегію на цю конкретну партію. Що краще, побудувати будинок, або купити нову карту? Або взагалі колонізувати нове місто? У першому випадку ви непогано збагатитеся за рахунок нових ресурсів, але в другому ви можете купити дуже корисну карту, тим самим позбавивши суперника можливості придбати її. Можна звичайно почекати, адже через хід її ціна знизиться, але чи варто ризикувати?

Ось в такому ключі і проходить партія в цю захоплюючу настільну гру. Хочеться ще згадати, що ігрове поле, ілюстрації і карти оформлені в приємному, античному стилі і прекрасно відтворюють атмосферу стародавнього Риму на ігровому столі. Фішки ресурсів виконані з дерева, їх приємно тримати в руках, вони красиві і зручні.

«Конкордія» вже встигла завоювати чимало прихильників, серед любителів цікавих і якісних настолок по всьому світу. Пропонуємо і Вам долучитися до цієї незвичайної, але дуже захоплюючій грі.


Комплектація Конкордія (Concordia) (Що в коробці?):
двостороннє ігрове поле
190 дерев'яних фішок:
75 будиночків
15 морських колоністів
15 сухопутних колоністів
5 лічильників переможних очок
80 фішок товарів
5 полів складів гравців
30 жетонів міст
24 жетона бонусів
монети
72 карти (65 карт персонажів (дій), 5 пам'яток, "Конкордія" та "Префект Магнус")
правила гри
введення у гру
історична довідка

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Конкордія (Concordia) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Конкордія (Concordia) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Дерев'яні, З карточками

Рекомендовані товари

Чат з консультантом