• Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )
  • Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )Настільна гра Hobby World Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) ( 1087 )
  • 1 250 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 6
30 - 90
8+
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
ТипДля дітей, Для двох, На подарунок, Сімейні, Стратегії
ВидавецьHobby World
Час гри (хв.)30 - 90
К-сть гравців2 - 6
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила на російскій)


Опис

Опис

Каркассон - це назва старинної французької фортеці, а також чудова настільна гра для 2-5 чоловік, відома у всьому світі, яка має безліч нагород, високі оцінки та велику різноманітність додатків. В чому секрет успіху? В простих правилах, але в той же час глибокому ігровому процесі, в чарівному оформленні, в цікавій механіці будівництва королівства, в милих підданих, практично без конфліктів ігровим процесом і багато іншого...


Докладніше

У настільній грі «Каркассон» гравці по черзі складають «карту» середньовічного королевства за допомогою спеціальних плиток - тайлів. На кожній плитці можуть бути розташовані різні об'єкти: поля, дороги, міста, монастирі. Кожного разу після того, як ви достроієте карту, ви можете розташувати одного свого підданого на тій плитці, яку додано, при цьому важливо, де саме ви вирішите його поставити. Підданий може стати розбійником на дорозі, вказівником в місті, монахом в монастирі та мирним селянином у полі, і не слід забувати, що всі ці об'єкти приносять різну кількість очок! Є де розгорнутися таланту стратега!

В чому відмінність «Подарунку»?

Даний набір включає в себе базовий середньовічний «Каркассон», а також перший набір додатків що вийшов до нього - «Предмети і мешканці». Таким чином, ви відразу отримуєте гру з 4-ма додатками, які не тільки збільшують тривалість партії та розмір поля, додаючи як спеціальні тайли, так і звичайні, які приємно урізноманітнять гру! Пройдемося по всьому!

Таверни і Соборис (Inns and Cathedrals)

Тепер ви зможете грати вшістьох, завдяки цілому набору міплів. Підрахунок очок сильно полегшиться спеціальними тайлами на 50 очок. Новий великий міпл стоїть  як два маленьких! Поруч з дорогами з'явилися таверни, а в містах собори, які збільшують кількість очок за добудовані об'єкти, але якщо їх добудувати не вдасться, то й очков вони взагалі не принесуть.
 
Купці і будівельники (Traders & Builders)

Добавляйте нові міплів: свинку, яка збільшить дохід з поля, де вже є ваш селянин; і будівельника, він розміщується або на дорозі, де стоїть хоча б один ваш розбійник, або в місті, де у вас є хоча б один рицар, це дозволить вам згодом отримати додатковий хід! Окрім цього на тайлах міст з'являються ресурси і при завершенні такого міста, гравець може отримати жетон вина, тканини або зерна, з надією стати самим зажиточним купцем!
 
Каркассон. Аббат і мер (Carcassonne: Abbey & Mayor)

Новий міпл Мер дозволяє захопити міста з великою кількістю щитів меншими силами, повозка - дозволяє сприяє швидкому захопленню сусідніх об'єктів, а амбар - отримати очки з полів відразу і забрати селян назад! Спеціальні тайли Аббатства дозволяють використати цей тайл і замінити його, оточений іншими тайлами з 4 основних сторін і одержати очки як за монастир!
 
Король (King & Scout)

Доповнення пропонує два унікальних переходячих тайла: король видається тому гравцю, який першим завершив будівництво міста, але йому доведеться віддати, якщо хтось зможе побудувати ще більше! В кінці гри тайл принесе власнику 1 очко за кожне завершене місто на цілій карті. Тайл атамана майже аналогічний, за винятком того, що змагатися ми вже будемо за дороги!

Заможні лорди будуть радіти як діти!

Комплектація

     Каркассон.
        72 квадрата землі
        40 міплів 5 кольорів
        Поле шкали підрахунку очок
        Правила гри

    Каркассон. Таверни і собори.
        18 квадратів місцевості, відмічені спеціальним знаком
        8 фішек підданих сірого кольору
        6 двосторонніх жетонів для підрахунку очок
        6 фішек великих подданих різного кольору

    Каркассон. Купці і будівельники.
        24 квадрата місцевості, відмічені спеціальним знаком
        20 жетонів товарів (9 вин, 6 зерна, 5 тканини)
        6 фішок свиней різного кольору
        6 фішок будівельників різних кольорів

    Каркассон. Аббат і мер.
        12 квадратів місцевості, відмічені спеціальним знаком
        6 квадратів аббатства
        6 фішок мерів різних кольорів
        6 фішок амбарів різних кольорів
        6 фішок повозок різних кольорів

    Каркассон. Король
        5 квадратів місцевості, відмічені знаком
        1 квадрат короля
        1 квадрат атамана

    А також додаток Розвідник для Каркассон. Мисливці і збирачі.
        5 особливих квадратівВи можете купити настільну гру Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Каркассон. Королівський подарунок (Carcassonne: Royal Gift) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів


Відгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Рекомендовані товари

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!

Чат з консультантом