• 1 914 грн.

  • На складі
  • Виробник: Грошовий потік
  • Модель: 777
  • Довжина: 45 см
  • Ширина: 30 см
  • Висота: 7 см
  • Вага: 1.75 кг
2 - 6
90 -360
12+
Швидке замовлення
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Економічні, Карткові, На подарунок, Стратегії
Видавець Грошовий потік (США)
Час гри (хв.) 90 -360
К-сть гравців 2 - 6
Вік (років) 12+
Мова російська
Матеріал Папір, Картон, Дерево, Пластик
Розмір коробки 45 x 7 x 30 см
Комплектація ігрове поле формату А1
ігрові картки
купюри, що імітують гроші
фішки власності
картки професій
конверти для опціонів
олівці
точилка
кубики
фішки
диск з електронною грою " Бізнес-геній "
правила гри


Опис

Ця настільна економічна гра дасть загальне уявлення про інвестування, аналіз своїх коштів, контроль доходів і витрат, грамотного розпорядження залишком заощаджень і накопичення їх для подальшого інвестування. Грошовий потік 404 (Cashflow 404) - вкрай ефективний бізнес-тренажер для підприємців або тих, хто хоче ними стати. Фішка в тому, що у грі Ви можете безкарно ризикувати та зможете навчитися розуміти, яка стратегія призведе Вас до вершини, а яка - до падіння.Що тут відбувається?

Механіка гри не є складною - правила досить зрозумілі. На початку гри кожен гравець вибирає свою мрію, супер-мету його ігрового життя. Власний острів, наприклад, або подорож навколо світу. Це те, чого Ви будете домагатися протягом гри. Далі гра відбувається у два етапи. Перший - "Щурячі перегони". Ви стартуєте як простий роботяга, розташовуючи маркер гравця на внутрішній доріжці ігрового поля, що символізує собою світ бідняків. Отримавши стартовий капітал, сума якого залежить від витягнутої навмання карти, гравець починає прагнути до виходу з нижчого світу, зводячи кінці з кінцями та долаючи труднощі. Різноманітність професій, початкових умов і соціальних позицій повністю моделює ситуації з реального життя. Автори максимально точно передають всю картину - виграти може будь-який гравець, незалежно від старту. Завдання всієї гри - донести до людей просту істину. Тільки людина відповідальна за те, що відбувається з ним, і не важливо, наскільки великий його стартовий капітал. Роль грають тільки рішення, які він приймає.

І що далі?

Після накопичення капіталу, достатнього для першої інвестиції, гравець повинен прийняти рішення про перший вклад. Варіантів гра пропонує більш ніж достатньо - тільки Вам вирішувати, куди і як застосовувати свої ігрові гроші. Різні способи вкладень приносять різні типи вигоди. Для прорахунку та аналізу доходів і витрат використовуються відповідні форми звітності. Учасники вносять дані про них і про свої операції у бланки. Це допомагає не тільки контролювати те, що відбувається в грі, але і зрозуміти, у загальних принципах, як працює бухгалтерія. У підсумку, коли дохід від інвестицій (той самий грошовий потік) перевищує дохід від заробітної плати, то гравець стає фінансово незалежною людиною та переходить на другий етап - "Швидкісну доріжку", де й можна назбирати грошей на свою мрію.

"Швидкісна доріжка" - це світ успішних і багатих людей, де немає роботи, як такої, є лише постійні прийняття певних бізнес-рішень. Від них, власне, і залежить результат гри - перемога або банкрутство. Потрапивши на цей рівень, гравець відкриває для себе абсолютно нові можливості та цілі. Ви можете інвестувати в захід - це буде приносити Вам дохід і збільшувати грошовий потік. Однак, не без труднощів - Ви можете потрапити і на поле ризику, де познайомитеся з різними збитками. Також тут присутні клітки мрії, потрапивши на які, Ви можете витратити значну суму грошей на їх здійснення та виграти гру таким чином. Другий же спосіб перемоги - домогтися величини Вашого грошового потоку в п'ятдесят і більше тисяч доларів.

Для кого ця гра?

Грошовий потік 404 (Cashflow 404) учить гравців правильно розпоряджатися своїми активами та вкладати кожну копійку з розумом! Якщо Ви хочете отримати такі знання за допомогою цього бізнес-тренажера - варто його собі придбати!


Комплектація Грошовий потік 404 (Cashflow 404) (Що в коробці?):
ігрове поле формату А1
ігрові картки
купюри, що імітують гроші
фішки власності
картки професій
конверти для опціонів
олівці
точилка
кубики
фішки
диск з електронною грою " Бізнес-геній "
правила гриВи можете купити настільну гру Грошовий потік 404 (Cashflow 404) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 1000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Грошовий потік 404 (Cashflow 404) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Кешфлоу, Грошовий потік, Щурячі перегониВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Дерев'яні, З карточками

Рекомендовані товари

Чат з консультантом