• 170 грн.

 • На складі
 • Виробник: Toy Twins
 • Модель: 4820183930026
 • Довжина: 8 см
 • Ширина: 8 см
 • Висота: 5 см
2 - 8
10 - 15
4+
Швидке замовлення
Знижка 3-15%! Знижка 3-15%!
Характеристики
Настільна гра
Тип Для дітей, Для двох, Для компанії, Для новачків, Для розвитку, Карткові, На кава-брейк, На спритність, Українською мовою
Видавець Toy Twins (Україна)
Час гри (хв.) 10 - 15
К-сть гравців 2 - 8
Вік (років) 4+
Мова українська
Матеріал Папір
Розмір коробки 8 x 5 x 8 см
Комплектація 1 правила гри
55 карт


Опис

Якщо взяти в руки гру Твінс АБЦ (Twins ABC) і переглянути картки, то може скластися враження, що хтось взяв абетку, книгу з арифметики та буквально витрусив весь вміст на карти. І, мусимо сказати, вийшло досить непогано!

Що це таке?

Як уже було сказано, у комплекті Ви знайдете 55 круглих ігрових крат, на яких розкидані букви, цифри та знаки арифметичних дій. На двох будь-яких картках обов'язково зображений одна й та ж буква, цифра або знак, а Ваше завдання - знайти пари. Хитрість у тому, що на одній із карт буква "У" може бути великого розміру і знаходитися по центру карти, а на іншій ця ж буква буде маленька та непримітна. А, значить, потрібно бути уважними і зосередженими, щоб здобути перемогу.

А як грати?

Гра Твінс АБЦ (Twins ABC) пропонує учасникам відразу п'ять варіантів правил, а, значить, відразу п'ять різних ігор!

 1. Перша гра називається "Вежа": кожен учасник отримує по одній картці та кладе її перед собою сорочкою вгору, а в центр столу викладається загальна колода карт. За командою всі відкривають свої карти та шукають збіги (букву, цифру, арифметичний знак). Той, хто першим помічає збіг, називає його та забирає верхню карту собі, після чого гравці порівнюють свої карти з нової верхньою картою центральної колоди. Переможе той, у кого до закінчення гри збереться найбільше карт.
 2. Друга гра зворотна першій: тут учасникам потрібно порівнювати верхню карту центральної стопки з картками супротивників, а після складати перед ними карти. Переможе гравець, перед яким в кінці партії буде найменше карт.
 3. Третій варіант правил гри Твінс АБЦ (Twins ABC) запропонує гравцям якомога швидше позбутися від своїх карт. На початку партії одна карта викладається в центр столу, а інші діляться порівну між учасниками. Гравці одночасно шукають збіг між центральною картою та верхньою картою своєї колоди і скидають картки в центр. Той, хто першим позбудеться від своїх карт, стане переможцем.
 4. Четверта гра називається "Передай далі": учасники отримують по одній карті сорочкою вгору, а потім одночасно відкривають їх і шукають збіги з картками суперників. Як тільки знайшли - передавайте свою карту.
 5. П'ятий варіант правил гри Твінс АБЦ (Twins ABC) запропонує учасникам не бути дріб'язковими та спробувати зібрати всі картки. Гравці отримують по карті, відкривають їх і шукають збіги між двома будь-якими картами, а як знаходять - забирають картки собі. Після чого добирають нові карти з колоди і знову шукають збіги.

Для кого ця гра?

Твінс АБЦ (Twins ABC) розрахована на дошкільнят і школярів молодшої школи. Змагаючись зі своїми друзями та намагаючись якомога швидше відшукати збіги, малюки тренують уважність і швидкість реакції, а заодно повторюють цифри та букви.


Комплектація Твінс АБЦ (Twins ABC) (Що в коробці?):
1 правила гри
55 карт


Ви можете купити настільну гру Твінс АБЦ (Twins ABC) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 899 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Твінс АБЦ (Twins ABC) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Доббл, Добл, Дабл, Добль, Дубль, Дуплет, Твінс, ТвинсВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: З карточками, Недорогі

Рекомендовані товари

Чат з консультантом